Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kaip išsirinkti tinkamiausią vaikišką vežimėlį? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2012 m. spalio 31, Trečiadienis, 14:24

Mados vyrauja ne tik drabužių spintoje, bet ir renkantis prekes kūdikiams. Motinystės džiaugsmas atneša ne tik palaimos kupinų akimirkų, bet ir ne menkai patuština būsimųjų tėvelių pinigines. Vienas brangiausių ir būtiniausių daiktų kūdikiui yra vaikiškas vežimėlis. Ši transporto priemonė neatsiejama palydovė esant ne tik lauke, bet kartais praverčia net ir namuose.

Taigi pirmiausiai apie vežimaičių rūšis. Vertėtų pabrėžti, kad šios prekės kūdikiams išrinkimas – bene atsakingiausias tėvelių žingsnis ne tik finansine prasme. Tinkamas vežimėlis užtikrins mažylio saugumą bei patogumą visų kelionių metu. Patys mažiausieji į keliones po lauką važiuoja su lopšio tipo vežimėliais. Apsauga nuo vėjo, saulės ir lietaus užtikrina ramų miegelį net ir prastesniu oru. Kiek ūgtelėję ir jau sėdėti mokantys mažyliai mielai su pasauliu susipažįsta sportinių vežimėlių pagalba. Trečioji rūšis tai universalūs vežimėliai. Ant jų rėmo tvirtinamas lopšys arba kėdutę primenanti sėdimoji dalis. Ši vežimėlio dalis tinka ne tik pasivaikščiojimams lauke, tačiau ir kelionėms automobiliu.

Kokios pinigų sumos gali reikėti atėjus į parduotuvę? Vežimėlio kainos svyruoja priklausomai nuo jų tipo, prekinio ženklo ir įvairių priedų. Paprastas „skėtuku“ vadinamas vežimėlis, kuris skirtas jau sėdinčiam vaikui gali kainuoti kelis šimtus litų. Tačiau kalbant apie universalius triračius ir keturračius mažylių „draugus“ gali tekti paploninti savo piniginę net keletu tūkstančių litų. Vežimėliai „3 in 1“ tipo gali kainuoti daugiausiai. Visos jų sudedamosios dalys ir priedai nors ir kainuoja ne pigiai, tačiau ateityje net sumažina tėvelių išlaidas ir rūpesčius.

Kas geriau? Rinktis dėvėtą vežimėlį ar pirkti naują? Atsakymą žinote tik Jūs patys. Daugelis pirmą kartą tėveliais tapsiančių mamų ir tėčių yra linkę pirkti tik naują, nors kartais visai ne pagal kišenę kainuojančią prekę. Būna noras savo pirmajam vaikui suteikti visa kas geriausia, tačiau nederėtų apsirikti ir vietoje padėvėjo, tačiau geros firmos ir atitinkančio visus saugumo reikalavimus vežimėlio rinktis naują, tačiau kukliai sakant prastą daiktą. Juk tai ne automobilis, kuriuo važinėjama metų metus. Vaikiški vežimėliai geriausiu atveju būna panaudoti vos keletą sezonų, o per tiek laiko tikrai nieko blogo, ko neitų išvalyti ar privežti atsitikti negali.

Viena populiariausių ir mados tendencijas šioje srityje diktuojančių prekinių ženklų yra „Inglesina“. Ši Italijos įmonė buvo įkurta ir sėkmingai plėtojo savo verslą jau nuo 1963 m. Jos steigėjas buvo Livian Tomasi. Didžiausia naujovė tuomet buvo angliško stiliaus įkvėpti vežimėliai vaikams. Net pats firmos pavadinimas turi ryškų Anglijos pavadinimo sąskambį. Šio prekinio ženklo kuriamos prekės kūdikiams yra nepriekaištingo klasikinio stiliaus. Tačiau nederėtų manyti, kad įmonė siekia nustebinti pirkėją tik dizaino tendencijomis. Svarbiausi kriterijai ir tikslai šiai firmai yra saugumas, patogumas ir funkcionalumas. Medžiagos iš kurių gaminami vaikiški vežimėliai ir kitos vaikams skirtos prekės atitinka visus Europos ir tarptautinius vaikų produktų saugos standartus, o funkcionalumas – komforto ir saugos reikalavimus.

Taigi nereikėtų klaidingai manyti, kad nepatyrę tėvai prekes savo vaikui renkasi pagal jų spalvą ar modelį. Anaiptol. Pirmųjų gandrų laukianti šeima, dar labiau įsigilins į visus funkcijos ir saugumo parametrus, o tik paskiausiai rinksis lūkesčius atitikusio vežimėlio ar kito pirkinio spalvą.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla