Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Pagrindinės tiesos apie automobilių statymą aištelėse PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugsėjo 16, Sekmadienis, 08:34

Stovėjimo vietą mėginantys surasti vairuotojai sukelia 5-10 proc. transporto grūsčių, o pastangos rasti stovėjimo vietą automobiliui padaro milijoninę žalą.

Nustatyta, kad Prancūzijoje vairuotojai kiekvienais metais iš viso praleidžia 70 mln. valandų ieškodami stovėjimo vietos savo automobiliui, o tai sudaro maždaug 600 mln. eurų nuostolių, informuoja sustainable-mobility.org.

Vairuotojai, norintys pasistatyti automobilį arčiau parduotuvės įėjimo ir todėl važinėjantys pirmyn ir atgal jos ieškodami, iš tiesų praleidžia daugiau laiko bandydami patekti į parduotuvę nei tie, kurie tiesiog palieka automobilį atsitiktinai pastebėtoje stovėjimo vietoje.


„Automobilio statymas ne tik užima daug laiko, tačiau taip pat gali baigtis susidūrimu”, - teigia „Renault” vairavimo mokyklos direktorius.

Automobilių stovėjimo aikštelės nėra erdvios, daug automobilių vienu metu čia atlieka sudėtingus parkavimo manevrus – išvažiuoja iš stovėjimo vietos, ieško neužimto ploto – būtent todėl čia itin dažnai įvyksta susidūrimai.

„Renault” vairavimo mokyklos instruktoriai perspėja: „Automobilių stovėjimo aikštelėse įvykstantys susidūrimai labai dažnai nutinka tada, kai vairuotojas yra įsitikinęs turintis pirmenybę važiuodamas keliu, į kurį įsijungia mažesni keliai su šonuose esančiomis papildomomis stovėjimo vietomis.“

Automobilio statymas gali sukelti stresą, kurį kartais lydi agresyvus elgesys.

Pagrindinės tiesos apie automobilų statymą aištelėse, kurių turi laikytis kiekvienas vairuotojas:

1) Jei nesate tikri, kad jūsų automobilis tilps į pastebėtą stovėjimo vietą, geriau to nebandykite ir tiesiog paieškokite kitos laisvos vietos.

2) Visuomet stenkitės automobilį pastatyti centre tarp dviejų ištisinių linijų, kad palengvintumėte parkavimą kitiems vairuotojams.

3) Visada įsitikinkite, ar Jūsų automobilis yra vienoje linijoje su kitomis transporto priemonėmis, kad neribotumėte matomumo lauko.

4) Įvažiuodami į stovėjimo aikštelę atkreipkite dėmesį į kelio ženklus.

5) Visuomet užimkite tik vieną stovėjimo vietą, automobilį palikite tarp dviejų parkavimo linijų, atkreipkite dėmesį į šalia esančius pėsčiųjų takus, visada signalizuokite apie būsimus manevrus posūkių žibintais.

6) Atsargiai atidarinėkite dureles, kad neapgadintumėte greta stovinčio automobilio.

7) Jei matote, jog kitas vairuotojas laukia, norėdamas pastatyti savo automobilį, nebandykite užlįsti į jo pastebėtą vietą.

8) Ir galiausiai nestatykite automobilio neįgaliesiems skirtose vietose, jei neturite tam teisės.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla