Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Lūpdažis – pavojingas grožio ginklas! PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugpjūčio 26, Sekmadienis, 09:04

Jūsų mėgstamas lūpdažis gali sukelti širdies ligas, artritą ar net įvairias alergijas bei išbalansuoti hormonus – tokią šokiruojančią žinią paskelbė mokslininkai, atlikę naujausius tyrimus.

Pasirodo ilgai naudojama grožio priemonė gali pakenkti moters sveikatai, o cheminių medžiagų padariniai negrįžtamai pakeis kiekvienos grožio vergės gyvenimą.


Daugiausiai žalos sveikatai įtakos turi šios cheminės medžiagos, kurios naudojamos lūpdažių gamybai: polimeras, parabenas, švinas ir kadmis. Būtent šie ingredientai ir sukelia įvairius negalavimus ir yra itin kenksmingi kiekvienai besidažančiajai.

Vieno tyrimo metu nustatyta, kad ir triglozano medžiaga, kuri irgi nemažai naudojama grožio pramonėje, trukdo raumenų veiklai, nes blokuoją signalą, sklindantį iš smegenų.

Tokie tyrimai gali pakenkti pačiai grožio pramonei, tad viena garsiausių įmonių „Johnson & Johnson“ jau suskubo iš odos priežiūros priemonių pašalinti būtent pastarąją medžiagą.

Nemažai nerimo kelia ir apsinuodijimai švinu, kuris nuo ilgo naudojimo kaupiasi organizme ir gali sukelti smegenų ir nervų pažeidimus.

Žinoma, dauguma kosmetikos gamintojų neigia tokius tyrimų duomenis, tačiau prieš mokslą nepašokinėsi. Nė vienas kaltinamasis neprisipažins esantis kaltas, tačiau ar moterys atsisakys šios kenksmingos priemonės dėl grožio? Sunku pasakyti, nes kai kurios dėl mados pamišusios dailiosios lyties atstovės verčiau mirtų, nei atsisakytų joms patinkančių daikčiukų.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla