Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Vakarietiški projektai: mergaitės su berniukais keisis apatiniais PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugpjūčio 01, Trečiadienis, 07:59

Šiaurės ministrų tarybos biuras ir Moterų informacijos centras bando Lietuvos darželiuose įgyvendinti transseksualumą skatinantį lyčių lygybės projektą.

35 tūkst. litų dydžio skandinavų parama jau pradėta įsisavinti, nors projektui nepritarė nei Socialinės apsaugos ir darbo, Švietimo ir mokslo ministerijos, nei Nacionalinė tėvų ir šeimų asociacija (NTŠA). Lyčių lygybės projekto iniciatorius ir rėmėjas - Norvegijos ir Švedijos vyriausybių įsteigtas Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje. O įgyvendinti projektą už 35 tūkst. litų pavesta su ikimokykliniu ugdymu visiškai nesusijusiai kontorai - Moterų informacijos centrui, rašo „Respublika“.


Psichoterapeutas dr. Gintautas Vaitoška pasakojo jau spėjęs susipažinti su skandinavų brukamu ikimokyklinio ugdymo modeliu. Anot jo, projekte numatoma skatinti ikimokyklinio amžiaus berniukus ir mergaites apsikeisti lyčių vaidmenimis, pavyzdžiui, persirengti priešingos lyties drabužiais, berniukams žaisti mergaitiškus žaidimus, pasivadinti moterišku vardu ir atvirkščiai. Psichoterapeutas akcentavo, kad toks ugdymas vaikų psichikai yra žalingas ir silpnina jų lytinę tapatybę.

Psichologė, vieno vaiko motina Ramunė Želionienė: „Tai nėra metodas, tai nėra programa - tai yra intervencija. Ir tai - ne šiaip tatuiruotė ant vaiko kūno, o intervencija į jo sąmonę ir širdį. Toje knygelėje gali nebūti tiesiogiai parašyta: „Berniuk, susimąstyk, gal labiau nori būti moterimi?“, bet tokia intervencija bus atliekama. Turinio viešinimas ne veltui atidėliojamas, o tam, kad visi būtume truputėlį užburti“

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla