Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Laimingos santuokos patarimai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gegužės 23, Trečiadienis, 09:03

Oklahomos universiteto mokslininkai siekė išsiaiškinti, kiek laiko trunka jaunavedžių susižavėjimas vienas kitu. Jų tyrimai atskleidė, kad sužadėtinių laimė trunka vidutiniškai 18 mėnesių.

Specialistai pastebi, kad būtent pirmieji metai sutuoktiniams svarbiausi. Per pirmuosius metus sukurtas ryšys padės išsaugoti santykius blėstant aistrai ir jausmams. Pateikiame 6 patarimus, skirtus jaunavedžiams, bet naudingus - visiems.


1. Pasidalinkite su partneriu savo lūkesčiais.

Kiekvienas žmogus sąmoningai ar nesąmoningai puoselėja įvairiausias viltis, susijusias su santuoka, apie kurias partneris dažniausiai nė nenumano. „Išvengsite nusivylimų, nuoskaudų ir nesutarimų, jei atvirai išsakysite partneriui, ko tikitės iš jo ir santuokos. Taip pat jums būtina sužinoti, kokie jūsų partnerio lūkesčiai“, - pataria santykių specialistė Patty Howell.

2. Apie savo norus ir troškimus visada kalbėkite ramiai ir užtikrintai.

Sutuoktinis nemoka skaityti jūsų minčių ir jam tikrai nepavyks atspėti, ko norite tik iš užuominų. Įvairios apklausos parodė, kad dauguma sutuoktinių bijo su antrąja puse kalbėtis apie savo jausmus ir norus. Išmokite kalbėtis su partneriu, visada ramiai ir užtikrintai dėstykite mintis. Jei nekalbėsite apie savo poreikius, jausitės neįvertinti partnerio, kuris tikriausiai apie jūsų norus nė nenumano.

3. Mokykitės išklausyti ir suprasti.

Stenkitės sukurti tinkamą situaciją ir nuotaiką, kad partneriui būtų lengviau išsakyti savo mintis ir apibūdinti jausmus. Stenkitės nepertraukinėti, nekomentuoti ir nereaguoti emocingai ar neigiamai. Net jei nesutinkate su partnerio nuomone, pirmiausia pasakykite, kad jį suprantate, o tik tada argumentuotai išsakykite savo nuomonę.
 

4. Būkite partneriui ne tik mylimasis, bet ir geriausias draugas.

Kalifornijos mokslininkų tyrimas parodė, kad gerai sutariantys partneriai, kurie savo antrąsias puses įvardijo geriausiais draugais, džiaugėsi sėkmingomis santuokomis. Stenkitės apie savo gyvenimo partnerį galvoti ne tik kaip apie mylimąjį, bet ir geriausią draugą.

5. Vieną kartą ir visiems laikams išspręskite buities klausimus.

Dėl tokių smulkmenų kaip skalbimas, indų plovimas ar siurbimas, namai kartais virsta mūšio lauku, o poros - didžiausiais priešais. Susitarkite su partneriu, kaip spręsite buities klausimus ir būkite geranoriški: kai jūsų partneris neturi laiko, padėkite jam ir jis visada padės jums.

6. Tapkite geriausia komanda finansiniais klausimais.

Jaunas šeimas užgriūna finansiniai rūpesčiai ir klausimas, kaip partneriai elgsis su uždirbamais pinigais. Patogiausias ir lengviausias būdas valdyti šeimos pinigus - leisti juos bendru sutarimu. Tyrimai rodo, kad finansiniai klausimai dažnai tampa skyrybų priežastimi. Prisiminkite, kad bendradarbiavimas ir sutarimas padės jums pasiekti finansinių tikslų ir įgyvendinti svajones, kurių pasiekti po vieną būtų neįmanoma. 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla