Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Plastikiniai ar mediniai langai? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2012 m. gegužės 08, Antradienis, 18:23

Namo statyba ar remontas tai ilgametė investicija, reikalaujanti atidaus apgalvojimo ir protingo pasirinkimo.  Kodėl Jūs turėtumėte pasirinkti UAB "LANGĖ"? Mes dirbame tam, kad įgyvendintume Jūsų poreikius. Mes  asiūlysime kokybišką produkciją už visiems prieinamą kainą. Tačiau nemanykit, ei kaina maža, tai ir prekė bloga.  Mūsų tikslas parduoti kuo daugiau, todėl ir kainos pas mus mažiausios. Prekės yra visur vienodos, tik kainos skirtingos, ir tai esunku palyginti. Už geriausią kainą mes siūlome platų langų, durų asortimentą, es turime ką pasiūlyti net ir išrankiausiam klientui. Atliktiems darbams uteikiame garantinį aptarnavimą,o PVC gaminiams suteikiame 10 metų garantiją uo sutarties įvykdymo dienos.

UAB "LANGĖ"

Laižuvos g. 18, LT-89213, Mažeikiai
Įm. k. 300578345
PVM k.: LT100002462514
A. s. LT02 7180 8000 0446 7156
AB bankas Šiaulių bankas b. k. 71808
Tel./fax.: 8 443 25288
Mob. tel.: 8 677 81091; 8 672 20828
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Žemaitijos g. 32, LT-89153, Mažeikiai
Tel.: 8 618 61364
Tel./fax.: 8 443 20017

Kodėl Jūs turėtumėte pasirinkti UAB "LANGĖ"?
* Mes pasiūlysime kokybišką produkciją už visiems prieinamą kainą
* Profesionalūs darbuotojai darbus atlieka greitai ir kokybiškai
* Gaminiams ir atliktiems darbams suteikiame garantinį aptarnavimą
* Mes dirbame tam, kad įgyvendintume Jūsų poreikius

***

Kasmet plastikiniai langai bei roletai vis labiau populiarėja. Jeigu dar neatsinaujinote savo nuosavo namo ar buto, dabar pats metas tai padaryti.

Galite pradėti nuo langų bei roletų – įvairiose įmonėse prekiaujančiomis plastikiniais langais bei roletais dažnai gali rasti nemenkų akcijų, kurios jums leis įsigyti tiek ir medinius, tiek ir plastikinius langus pakankamai pigiai. O gausus roletų medžiagų ir jų atspalvių pasirinkimas leis išsirinkti labiausiai jūsų namų interjerą atitinkančius roletus.

Jeigu dar nesate tvirtai įsitikinę, ar jums tikrai riekia plastikinių langų, tuomet verta atkreipti dėmesį į kelis labai svarbius jų privalumus. Plastikiniai langai yra itin lengvai eksploatuojami, todėl tai yra vienas iš pagrindinių privalumų. Negana to, šiluma gali būti tikrai labai gerai izoliuota bei suteikia jūsų būstui šiuolaikiškumo. Tai ypač gerai jaučias tiems žmonėms, kurie gyvena nuosavuose namuose – žiemos metu nereikia taip daug kūrenti namų, kadangi šie, naujos gamybos langai puikiai izoliuoja šilumą namų viduje, todėl ženkliai, todėl sumažėja šildymo išlaidos. O vasaros sezono metu plastikiniai langai taip pat turi kur kas daugiau funkcijų nei mediniai langai – turint tokius langus, nereikės dažnai vėdinti oro karštą vasaros dieną, kadangi šie langai turi galimybę nepraleisti tiek daug karščio į namus, vadinasi turėtų būti gana gaivus oras.

Plastikiniai langai tapo populiarūs jau praeito amžiaus penktajame dešimtmetyje. Dabar galite išvysti plastikinių langų vyraujančią daugumą ir daugiabučių gyventojų namuose – kartu su roletais plastikiniai langai atrodo kur kas gražiau, negu seni, mediniai langai, o ir kaina skiriasi visai ne daug. Dažniausiai, norint kokybiškai įstatyti plastikinius langus, reiktų pirkti tokius langus, kurie turėtų savo rėmo profilyje bent tris kameras. Tuomet nėra jokios abejonės, kad langai bus lengvai įtvirtinti ir tarnaus jums ilgai.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla