Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Moteriško nagų lako galimybės PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 14, Šeštadienis, 07:12

Nagų laką išsitrauki iš spintelės tik tada, kai daraisi manikiūrą? Be reikalo! Lakas išties gali daugiau! Jis padės pasirūpinti ir tavo grožiu, ir kai kuriais buitiniais reikalais. Netiki? Štai 8 atvejai, kai gali pasinaudoti nagų laku!

Vokui užklijuoti. Jei ką tik lyžtelėjai voko kraštą ir jį užklijavai, bet staiga prisiminei, jog kažko svarbaus laiške nepaminėjai, voką atklijuoti vis dar gali. O štai antrą kartą dailiai priklijuoti jau bus sunku. Čia tau puikiausiai padės bespalvis nagų lakas: brūkštelėk juo voko kraštą ir dailiai prispausk. Viskas. Nė žymės, kad voką buvai atplėšusi!


Apsaugai nuo rūdžių. Jei vonioje laikai savo aksesuarus ar kokius nors metalinius įrankius (tai gali būti ir auskarai, ir diržo sagtis, ir manikiūro ar pedikiūro įrankiai), veikiausiai pastebėjai, kad jie kartais pasidengia rūdžių apnašomis. To išvengsi nulakavusi metalines detales bespalviu nagų laku.

Nėrinių kraštams. Jei nuolat dėvi švarkelį, rankinę ar batus, dekoruotus nėriniais, labai tikėtina, kad nėrinių krašteliai atspurę, atrodo negražiai. Nutepk juos nagų laku – ir problemos nebeliks: nėriniai mažiau tepsis, jų kraštas bus tvirtas.

Greitoji pagalba kojinėms. Jei bėga kojinių akis, nėra geresnio būdo jai sustabdyti, kaip nagų lakas!

Bižuterijai saugoti. Kad bižuterijos blizgučiai neprarastų savo žvilgesio, nulakuok juos bespalviu nagų laku. Tiesa, nė nemėgink to daryti su tauriaisiais metalais ar brangiaisiais akmenimis!

Raktams atskirti. Jei nešiojiesi keletą panašių raktų ir nuolat juos painioji, tereikia kiekvieno rakto galvutę paženklinti skirtingos spalvos nagų laku – ir problemos kaip nebūta!

 

Šaltinis: eli.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla