Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Ką apie vyrą sako jo kojinės PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 15, Sekmadienis, 08:10

Sakoma, kad apie vyrą galima daug sužinoti pažvelgus į jo batus. Tačiau kartais to neužtenka. Žvelkite giliau ir įvertinkite jums patinkančio vyriškio kojines.

Kojinės su žirneliais


Kojinės su ryškių spalvų žirneliais, rombais, kitomis figūrėlėmis, arba tiesiog žaismingos kojinės. Galima teigti, kad jų savininkas – įdomi, mėgstanti bendrauti asmenybė. Jis randa bendrą kalbą su visomis merginomis, kaimynėmis ar bendradarbėmis. Mokykloje juo žavisi visos mokytojos, o darbe – kolegės. Toks vyras – kompanijos siela. Bendrauti su juo iš tiesų lengva, tačiau būti jam vienintele ir nepakartojama – sunku. Per didelė konkurencija, kai vyras turi tiek daug pažįstamų ir taip mėgsta linksmintis.

Kojinės su gyvūnėliais


Retai, bet pasitaiko tokių vyrų, kurie mūvi kojines su šuniukais, drambliukais ar Kalėdų seneliais. Tokias kojines jiems perka mamos ar buvusios žmonos turguje po 5 litus už penkias poras. Šios kojinės – itin blogos kokybės, tačiau piešinėliai ant jų – egzotiški. Jei pamatėte tokiomis kojinėmis mūvintį vyriškį, žinokite, kad jis ne tik yra vaikiškas, labai didelė tikimybė, kad turite reikalų su mamytės sūneliu, kuriam nusispjauti į tai, kaip jis atrodo. Gali būti, kad jis pripratęs, kad moteris apskritai viskuo pasirūpintų. Normalus vyriškis niekuomet nepirks sau kojinių su panašia gyvūnija

Sportinės kojinės

Jei jis mūvi sportines kojines, greičiausiai didelį dėmesį skiria savo sveikatai ir sportui. Jis atletiško sudėjimo, disciplinuotas. Iš vyro, kuris taip rūpinasi savo kūnu ir palaiko formą, gali daug tikėtis.

Tiesiog juodos

Jis – tikras konservatorius. Norint įvertinti tiksliau, reikėtų pažvelgti atidžiau. Jei kojinės gana nudėvėtos, reiškia, kad jis nusipirko pirmas pasitaikiusias, jei naujutėlaitės – jis iš tiesų rūpinasi savo įvaizdžiu. Kiekvienas vyras turi žinoti, kad kojinių ir batų spalva turi derėti. O jei vyriškis užsimovė juodas kojines prie baltų batų, reiškia, kad jis yra tikras tinginys, nemėgstantis skalbti.

Kojinės išmėtytos po skirtingus kambario kampus

Vyras kuris išmėto savo kojines po visą kambarį, tvarkingumu tikrai nepasižymi. Jis tiesiog nesugeba susikoncentruoti, sutelkti dėmesį vienam tikslui. Atkreipkite dėmesį, ar jis neužsimauna kojinių iš skirtingų porų. Jei taip, nesistebėkite, jei vieną dieną jis vietoj Onutės jus pavadins Birute.

Išlygintos kojinės


Kartais būna ir taip. Ypač jei jis gyvena su mama, kuri neturi, ką veikti. Taip bežiūrėdama meksikietiškus serialus, mamytė lygina jam kojines, skambina į darbą, o vakarais tikrina, kur jis leidžia laiką. Jis mamytės sūnelis arba tikras pedantas, kurį iš kantrybės gali išvesti net trupinėlis ant stalo.

Skylėtos kojinės

Kitas kraštutinumas – skylėtos kojinės. Matyt, kad šiam vyrui trūksta moteriško švelnumo ir rūpesčio. Taigi, parodykite jam šiek tiek dėmesio, užsiūkite porą jo kojinių, ir didelė tikimybė, kad netrukus jis įvertins jūsų rūpestį ir pasiūlys gyventi po vienu stogu.


 
Šaltinis:  www.eli.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla