Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Be darbo: kaip išlikti perspektyviu kandidatu? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. kovo 18, Sekmadienis, 07:20

Užsitęsusi bedarbystė gąsdina, nes potencialias darbo vietas gali užimti nauji specialistai. Kaip ilgą laiką nerandant darbo išlikti perspektyviu kandidatu?

Palaikykite ryšius su buvusiais kolegomis ir vadovais, draugais ir pažįstamais, kurie gali suteikti jums informacijos apie naujas darbo vietas ir galimybes.

 

Netekę darbo žmonės jaučiasi atskirti. Jie jaučia gėdą, todėl nenori bendrauti su buvusiais kolegomis, apie darbo paieškas jiems gėda kalbėtis net su draugais. Tokiu elgesiu verčiate aplinkinius gailėtis jūsų, o ne laikyti perspektyviu kandidatu.

 

Pasitikėkite savimi ir užtikrintai domėkitės darbo rinkos naujienomis. Naudokitės visomis priemonėmis, kad sužinotumėte apie naujas darbo vietas ir demonstruokite savo susidomėjimą.

 

Nuolatos stebėkite, kokie reikalavimai keliami jūsų specialybės darbuotojams. Pastebėję naujų reikalavimų pasinaudokite savo laisvu laiku ir mokykitės, lankykite kursus. Naudokitės internetu ir mokykitės naujovių savarankiškai.

 

Taip pat mokykitės naujos kalbos. Kalbų mokėjimas atveria daugybę darbo galimybių. Jei laisvą laiką išnaudosite savęs tobulinimui, nepasiduosite neigiamoms emocijoms ir išliksite perspektyviu kandidatu.

 

Priimkite visus pasiūlymus, išnaudokite visas galimybes.

 

Jei darbo paieškos užsitęsė, priimkite pasiūlymus, kurie leistų jums įgyti naudingos patirties ir papildyti gyvenimo aprašymą. Galite užsiimti net savanoriška veikla ar dirbti pusę darbo dienos, nes geriau įgyti naujos patirties nei ilgą laiką būti be darbo ir ieškoti svajonių postpozicijos.

 

Neperrašinėkite gyvenimo aprašymo, kad paslėptumėte bedarbystės laikotarpį.

 

Kad ir kaip perrašytumėte darbo aprašymą būsimas darbdavys tikrai pastebės, kad tam tikrą laikotarpį nedirbote. Todėl geriausia viršutinėje skiltyje įrašyti jūsų savanorišką ir kitokią veiklą, kuria užsiėmėte. Tokiu būdu iki minimumo sumažinsite neigiamą įspūdį, kuris gali kilti būsimam darbdaviui.

 

Nepamirškite, kad prasidėjus ekonominei krizei daug žmonių neteko darbo, todėl darbdaviai žiūri supratingiau į kandidatus, kurie prarado darbą ir negali rasti naujos darbo vietos.

 

Per darbo interviu paaiškinkite aplinkybės, kuriomis buvote atleistas ir papasakokite, ko mokėtės, kuo domėjotės ieškodami darbo.

 

Per darbo interviu labai vertinamas darbuotojų nuoširdumas. Stenkitės nemeluoti ir pasakyti tiesiai, kodėl netekote darbo, tačiau visą dėmesį skirkite tam, ką jums pavyko nuveikti per darbo paieškų laikotarpį - kokia savanoriška veikla užsėmėte, ko mokėtės ir kuo domėjotės. Būsimas darbdavys nori įdarbinti motyvuotą ir kompetentingą darbuotoją.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla