Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kovo mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. vasario 25, Šeštadienis, 05:57

Avinas. Sunkus darbas, nesugyvenami partneriai? Nusiraminkite! Praėjusio mėnesio neramumų kurstytojai Marsas ir Plutonas nuo jūsų jau pasitraukė. Galite giliai atsikvėpti. Avino šį mėnesį laukia ramus laikotarpis. Pagaliau jis galės pasimėgauti naujai atrasta meile tarp keturių savo sienų: glamonėtis, myluotis, kartu pažiūrėti filmą. Avinui išeis į naudą tos atpalaiduojančios jaukios valandos dviese – vėl pasikraus jo ištuštėjusios baterijos.

Vienišiems Avinams patartina kuo greičiau pasikelti nuo jaukios sofos ir traukti ieškoti naujos meilės. Net pasimatymai pagal internetines pažintis jiems gali išeiti į naudą. Sėkmės šansai dideli. Merkurijus patikimai išves juos per visas kliūtis. Bet kurią dieną jie gali susitikti partnerį, su kuriuo suartės kovo mėnesį.

 

Nesėkmė loterijoje, laimė meilėje? Avinui tai negalioja. Žvaigždžių laimės kūdikiui seksis visose gyvenimo srityse. Šefo pagyrimas, premija, laimėjimas, svarbaus kliento sudominimas – Avinas, regis, pažabojo sėkmę sau. Biure kiti su juo sveikinsis pagarbiai, bijos jo kritikos ir vertins jo patarimą. Ar dar gali Avinui būti geriau? Taip, gali. Jei Avinas prilaikys savo liežuvį ir vengs girtis laimėjimais. Tai erzina pavyduolius. Jei Avinas bus gudrus, prisimins savo šaknis ir vėl taps bandos nariu. Žvaigždės pataria Avinui: ieškokite santarvės ir supratimo su savo kolegomis. Kitaip kils pavojus, kad dėl paniekinto išdidumo ar įžeistos savimeilės prieš jus pradės regzti intrigas.

 

Jei pajusite, kad miegamasis virto biuru, vadinasi, laikas nuspausti stabdžius. Nors sėkmė darbe yra pelnyta ir jūs didžiuojatės nauju partneriu prie šono, vis tiek nepamirškite skirti sau poilsio pertraukų. Stenkitės neprieiti iki to momento, kai jūsų kūnas pats ims šaukti „stop“! Negalima ignoruoti jo įspėjamųjų signalų. Jūsų instinktas neapgauna. Net ir stipriam Avinui reikia pailsėti, pasisemti naujų jėgų. Ramios sporto šakos, pavyzdžiui, plaukimas ar joga, puikiai padės pailsėti ir įgauti naujos energijos.

 

Jautis. Jautis mėgsta stovėti arenos viduryje ir ginti savo teritoriją. „Kare ir meilėje leidžiama viskas“, šnopuoja Jautis, atkakliai siekdamas savo tikslo. Ir štai pagaliau jį sutinka – idealų partnerį, šalia kurio jis jaučiasi tikrai puikiai. Jautis tai supranta ir pradeda kovoti dėl savo meilės. Jam iki šiol taip trūko žmogaus, su kuriuo jaustų sielos giminystę, dvasinį artumą. Daugumai jaučių sunku pripažinti, kad esama žmonių, kurie yra paprastesnio sukirpimo už juos. Būtent toks tas žmogus, kurio reikia Jaučiui! Ar tai bus naujas draugas, ar didelė meilė, dar nežinia. Karšto būdo Zodiako ženklui bus naudinga šiek tiek sumažinti savo veržlumą. Ramus partneris neinscenizuos flirto fejerverkų ir greitai leisis sumedžiojamas, tačiau jis bus tvirta uola, į kurią galima atsiremti net audros metu. Priešingybės traukia!

 

Zodiako ženklas, priimantis kiekvieną iššūkį, gali greitai iš medžiotojo virsti persekiojamuoju. Ar įvyks radikalūs pokyčiai darbe, tai nuspręs žvaigždės kovo pabaigoje. Jeigu jūs kaip ir anksčiau kišite į savo rašomojo stalo stalčių šūsnis sėkmingų idėjų, turbūt greitai turėsite išsitraukti revolverį! Siūlykite savo idėjas! Juk jūsų dabartinė sėkmė priklauso nuo jus palaikančiųjų grupės augimo. Potencialių pagalbininkų ignoravimas nieko nepadeda, o jų atstūmimas – dar labiau. Bet toks jau Jautis yra. Jis nori vienas galva pramušti sieną. Jam reikia skubiai pakeisti savo strategiją 180 laipsnių kampu, kad neišlėktų. Ir kuo greičiau. Tik taip galima išvengti maišto laive.

 

Aršusis Jautis trokšta iššūkių. Užlipti ant alpinistų treniravimo sienos viršaus ar net iškart į Everesto kalną – Jaučio polėkiai ir ambicijos nesustabdomi. Sporto mylėtoją žavi komandinis žaidimas, kai žiūri rungtynes iš šalies, bet įžengti į ringą Jautis labiau mėgsta vienas. Jam naudinga pasiboksuoti, pašokinėti ant lyno ar paspardyti kamuolį – tokiu būdu išlieja susikaupusią agresiją ir vėl pasijunta kaip naujai gimęs. Jaučiui patartina šį mėnesį per daug nekvailioti ir nesiautėti.

 

Ženkite oriai, aukštai iškelta galva ir atraskite save.

 

Dvyniai. Nesvarbu, kur patrauks kovo mėnesį Dvyniai, visur jie turės šansą sutikti patrauklų partnerį. Papildymas pažįstamų rate ar įdomi internetinė pažintis – nauji kontaktai pasipils kaip netikėtas vasaros lietus naktį.

 

Naujų draugų ratas laukia jūsų kovo mėnesį. Su kai kuriais netrukus pasijusite labai artimai susiję. Jie padarys galą vienišam nepasitenkinimui ir įgalins visai kitomis akimis pažvelgti į savo įprastą aplinką. Iš vieno naujo kontakto greitai gali išsirutulioti kai kas daugiau. Deja, ir stresas yra iš anksto užprogramuotas. Kai laisvę mylintys Dvyniai pasijus suvaržyti naujų pareigų ir pažįstamų, teks rimtai pasvarstyti, ar tikrai ne geriau likti vienišiems.

 

O Dvyniams, kurie seniai turi partnerį, viskas liks, kaip buvę.

 

Dėl savo nevaržomo linksmo būdo Dvyniai biure labai mėgstami. Bet kovo mėnuo pateiks jiems tvarkos ir rimtumo pamoką. Per savo pernelyg atsainų elgesį Dvyniai gali prarasti netikėtai pasitaikiusias palankias karjeros galimybes. Kur dingo Dvynių taip vertinamas profesionalumas? Kol patys neatsidūrė kaltinamųjų suole, Dvyniai turėtų per daug griežtai neteisti savęs. Rimtumo mokytojas jau yra šalia. Tik Dvyniai to dar nesuprato. Kartu su juo Dvyniai gali pasiekti vieną laimėjimą po kito. Partneris ar kolega parodys, kaip galima būti kietam, nežeminant kitų. Netrukus ir vadovas atkreips į jus dėmesį. Ant aukštesnio karjeros laiptelio galite užlipti kovo 9 dieną.

 

Švęskite šventes, kai jos pasitaiko. Juk jūs dirbate tam, kad gyventumėte! Dvyniai mėgsta triukšmingas šventes, bet geriausiai jaučiasi su mylimu partneriu, kai dviese jaukiai susėda prie staliuko kavinėje ar bare. Surenkite spontanišką vakarėlį savo namuose – jūs tikrai atsidursite dėmesio centre. Jums ir jūsų draugų ratui tai bus į naudą. Kartu pasijuokti ir pasilinksminti, ko daugiau gali norėti Dvyniai?

 

Vėžys. Vėžys kovo mėnesį bus nepaprastai seksualus! Blogos žvaigždės pasitrauks, geros liks. Uranas suteiks drąsos gudriam Zodiako ženklui ir pagerins jo įvaizdį. Saturno ir Plutono sukelti nemalonumai pasibaigs. Sustiprėjęs Vėžio žavesys ims magiškai traukti priešingą lytį. Vėžio laukia susitikimai – nuo abejingo „matysime, ar kas iš to išeis“ iki „pagaliau aš sutikau tave“. Akies mirktelėjimas, trumpas šypsnys, ir jau spurda Vėžio širdis. Kovas – geriausias laikas Vėžiui iš naujo įsimylėti. Kad nauja liepsna neišblėstų, reikia žaisti atviromis kortomis. Garbingumas apsimoka ir už jį po kurio laiko susilauksite dėkingumo. Vėžiai žavės partnerį savo seksualumu. Jiems neįmanoma bus atsispirti. Pasinaudokite aukso lietumi, kurį jums suteikė Uranas.

 

Gana kovoti vienam! Vėžiui atėjo laikas susirasti sąjungininkų. Tačiau darbe nusimato naujas varžovas. Jei biure ims lakstyti žiežirbos, stenkitės išsaugoti ramybę! Šunys, kurie loja, nekanda. Iššūkiai Vėžiui jau paruošti, juos verta priimti. Per discipliną ir tinkamus draugus Vėžys sugebės išeiti iš bet kokios keblios situacijos. Kam slėptis, atsitraukti? Kam likti antroje vietoje? Vėžys ir darbe nusipelnė geriausio ir tai turi gauti. Jeigu Vėžiui pavyks motyvuoti savo komandą, tada jam tikrai šaus į galvą tinkami sprendimai. Kartais tenka patirti ir nesėkmių. Dalį darbų galima patikėti kitiems. Įveikęs kliūtis, Vėžys pasuks sėkmės kursu. Aplodismentai ir pripažinimas jam garantuoti.

 

Kovo mėnesį gamtą mėgstantis ir geru skoniu garsėjantis Vėžys turės galimybę prisiminti savo pomėgius. Jis pagaliau gaus seniai lauktas atostogas. Jis nusipelnė poilsio!

 

Patarimas Vėžiui: iškelkite kojas aukštai, prisileiskite į vonią šilto vandens, atsidarykite vyno butelį. Juk jūs žinote, kaip atsipalaiduoti. Gražus oras nuteikia maloniam pasivaikščiojimui gryname ore. Atverkite langus ir įsileiskite pavasario saulę į savo gyvenimą!

 

Liūtas. Rrrrrr! Partneris kelia Liūtui apmaudą. Jis verčiau pasirenka paskaityti lovoje prastą knygą nei jį, mieliau išeina susitikti su draugais nei su juo. Tada Liūtas pasijunta pažemintas.

 

Patarimas Liūtui: išaiškinkite savo partneriui, ko jūs verti. Tai gali reikšti, kad atėjo laikas jį paleisti. Atsiribokite nuo savo partnerio ir leiskite jam suprasti, ką jis gali prarasti. Jeigu jis priekaištaus jums dėl kaprizų, žinosite, kad jis pats kaltas dėl to, kuo kaltina jus.

 

Iš meilės partneriui Liūtas linkęs atleisti jam už tokius charakterio trūkumus. Jo kilnumas užgoš viską. Jeigu Liūtas šią krizę pirmoje kovo mėnesio pusėje sėkmingai įveiks, galės vėl džiaugtis harmoningais santykiais su partneriu. Kivirčas gali padėti atgaivinti meilę.

 

Darbe Liūtas sumaniai gins savo požiūrį. Žvėrių karalius paprastai būna geriau informuotas už kitus. Rinkti informaciją naudinga. Solidi banko sąskaita padės Liūtui sukaupti dar daugiau santaupų ir atsipalaiduoti. Tačiau užmigti ant savo darbo laurų jam nederėtų. Be to, Liūtui visai netinka tinginio įvaizdis. Jam reikia išeiti į sceną, atsidurti dėmesio centre. Darbe, įstaigoje ar prieš klientus Liūtas pats nustato toną. Tačiau prieš savo viršininkus Liūtui nedera susimenkinti iki glostomos katės. Viduje jis jau verda. Finalas bus karštas. Kad išsaugotų blaivią galvą, reikia iš anksto gerai pasiruošti kovai, tada Liūtas sublizgės kaip visada. Šefo pagyrimas jam bet kuriuo atveju garantuotas. Kodėl jis laikomas žvaigždžių numylėtiniu? Liūtui nereikia net pajudinti piršto, jis gali padaryti įspūdį gudriais pasiūlymais.

 

Dabar Liūtui pats laikas pasitikrinti savo sveikatą. Jis yra žvalus, jaučiasi sveikas ir gerai atrodo, bet ar jam gyvenime kai ko netrūksta? Pirmyn užkariauti naujų žemių! Aistringi badmintono žaidėjai gali išbandyti bėgiojimą miškais, lankstūs šokėjai – pažaisti biliardą. Permainos Liūtui būtinos!

 

Mergelė. Gyvenimas be permainų Mergelei būtų kaip upė be vandens. Dar visai neseniai ją kankino abejonės, ar ji patinka savo partneriui, suko galvą, kaip parodyti jam, kad jis jai rūpi. Kai Mergelei ateina pavasaris, visos jos abejonės baigiasi. Tik tas, kas išdrįsta veikti, tas geria šampaną, todėl užsisvajojusiam Zodiako ženklui pagaliau atėjo laikas nusileisti iš padangių į realybę. Didelis gerbėjų spiečius skatina Mergelę pavojingai užsisvajoti ir pamiršti tai, kas svarbiausia, būtent klausimą, kaip įgyvendinti tas svajones. Per ilgas delsimas gali nulemti tik tai, kad gražioji Mergelė nepabučiuota užmigs savo pilyje. Nuo kovo vidurio viskas taps visai paprasta, nes Venera žino, kaip prisėlinti prie tų, kurie mielai priima meilę. Tada pasibaigs jausmų chaosas. Mergelė pagaliau susitiks svajonių princą, su kuriuo net ir gruodžio mėnesį prie Kalėdų eglės dar stovės susikibę rankomis.

 

Kada pagaliau Mergelė pabus iš savo pasakų miego? Ant rašomojo stalo – šūsnys nebaigtų darbų, dėl vėlavimo ir nesėkmių iškils grėsmė darbe. Nuo kovo vidurio Mergelė sugebės susiimti. Kai viršininkas duos jai naują užduotį, ji įveiks ją. Nors kolegos darys jai kliūtis, Mergelei atsivers naujos profesinės perspektyvos. Ji pasiraitos rankoves ir pasiryš veikti energingai. Nebijokite kartais pasakyti ir „ne“. Per didelio krūvio darbe negali atlaikyti niekas. Nuo kovo vidurio padėtis pagerės ir išdidi Mergelė galės triumfuoti biure.

 

Mergelės globėju kovo mėnesį taps Saturnas. Vėl sustiprės visi šeši jos pojūčiai. Mergelė trokšta ragauti, jausti, klausyti. Idealus dalykas visiems šiems poreikiams patenkinti būtų SPA atostogos. Palepinkite save! Tai bus puiki atsipalaidavimo oazė tarp pilkos kasdienybės – jums išmasažuos nugarą ir pamalonins skonio receptorius išskirtiniu meniu.

 

Svarstyklės. Svarstyklės nieko netrokšta labiau, kaip pagaliau surasti globėją, kuris jas išvaduotų nuo jų rūpesčių. Neretai tokiais atvejais niekam tikęs kandidatas idealizuojamas iki princo ant balto žirgo. Pro rožinius akinius ilgą laiką žvelgti į pasaulį nepavyks, o lengvabūdiški meilės žaidimai gali brangiai kainuoti. Daugiau jausmo nei išskaičiavimo – netinkamas devizas Svarstyklėms. Reikia išlaukti tam tikrą laiką ir įvertinti tiksliai. Iš bėdos galima pasidaryti sąrašą su kandidato į partnerius ar globėjus privalumais ir trūkumais ir ramiai viską pasverti. Ar nauja pažintis iš tikrųjų to verta, kad pradėtumėte gyventi drauge? Ar tikrai dabar norite sujungti savo gyvenimą su juo? Svarstyklių abejonės teisėtos, joms reikia pasikliauti sveiku protu, o ne emocijomis.

 

Šviesa traukia kandis. Kas visur ieško geriausio, tas greitai „užsirauna“ ant blogų draugų. Dabar verta kruopščiai patikrinti, ar draugystė nebuvo tik trumpa pažintis. Turite atsikratyti balasto! Darbe Svarstyklės gaus patikimą partnerį, kuris joms laiku pasakys, kada jos persistengė. Tikri draugai išlieka. Kažkas darbe joms siūlys negarbingus metodus. Bet Svarstyklės žino, kas yra gerai, o kas ne. Jos sugebės išlaikyti pusiausvyrą tarp draugystės ir kolegialaus elgesio.

 

Anksčiau gyvenimas buvo sudėtingas: dėl varginančių susirinkimų ir rūpesčių Svarstyklės beveik nerasdavo laiko atsikvėpti. Karštligiški laikai praėjo. Sėkmė suteiks Svarstyklėms atokvėpio pertraukas, kurių jos seniai nusipelnė. Jei yra galimybė, išeikite atostogų. Vykite pailsėti, juk pailsėjęs žmogus dirba geriau.

 

Skorpionas. Skorpionas pats pasinaudoja kiekvienu šansu. Jis nori būti inteligentiškas, protingas, gerai mokėti gaminti valgį ir aukštai užlipti karjeros laiptais. Skorpionas tiksliai žino, koks turi būti jų svajonių pasimatymas. Jo gyvenimą šį mėnesį pakoreguos Uranas, kuris rūpinasi pokyčiais. Staiga Skorpionas išvys artimą žmogų visai kitoje šviesoje. Akiniuotis iš jo aplinkos pasirodys besąs žavingas virėjas, o fanatiška ekologė – supratinga patarėja. Kovas pateiks Skorpionui svarbią pamoką: iš antro žvilgsnio pasaulis atrodo kitaip. Ar iš netikėtos pažinties, flirto, pasimatymo išsirutulios kai kas daugiau, priklausys nuo paties Skorpiono.

 

Prieš pergalę net ir dievams tenka gerokai paprakaituoti. Karštoji fazė darbe prasideda tik dabar. Viršvalandžiai, nervingi kolegos ir šefas, kuris girdi tik save – turite viską ištverti! Jei abejosite, tai sėkmės nesulauksite. Visai normalu, kad neduoda ramybės įvairios mintys. Bailus kiškis irgi vertinamas, nes jis pasirūpina ateitimi. Skorpionas be reikalo nerimauja dėl ateities. Jis gali daugiau, nei mano. Patarimas jam: sustabdykite minčių srautą, būkite sau geriausiu draugu, o ne griežčiausiu kritiku. Geriau nestatykite sau nereikalingų kliūčių. Pasisemkite ištvermės ir kantrybės, sunkus periodas netruks praeiti. Nuo kovo vidurio padėtis pasikeis.

 

Parduotuvės? Kinas? Boulingas? Ankstesni Skorpiono pomėgiai dabar kelia jam žiovulį. Kodėl taip yra? Slogi nuotaika, nuobodulys, galva apniukusi. Į šį nepasitenkinimo laikotarpį Skorpionas turėtų pažiūrėti rimtai. Jam reikia pakeisti kažką. Būtina surasti naujų laisvalaikio užsiėmimų ir pomėgių. Kovo pabaigai Venera paruošė Skorpionui ypatingą staigmeną.

 

Šaulys. Laimės pranašas Jupiteris kartą per dvylika mėnesių aplanko Šaulį. Dabar tai atsitiko. Kovas yra idealus mėnuo užmegzti ilgalaikiams kontaktams. Žuvys paliks Šaulį abejingą, Mergelė sukels tik naujų barnių. Su Svarstyklėmis Šaulys gerai sutaria, bet meilės kibirkščių tarp jų neįsižiebia. Didžiąja Meile Šauliui taps Jautis – du nepriklausomi Zodiako ženklai sudarys harmoniją kaip Bethoveno simfonijoje. Meilės pageidavimų koncertas greitai bus apvainikuotas sėkme, žinoma, jei Šaulys sugebės pasirinkti tinkamą partnerį. Liūtas ir Šaulys gali sudaryti nenugalimą komandą. Leiskite savo pavasario jausmams išsilieti ir pasikliaukite instinktu. Jis neapgauna.

 

Pirmyn į naujus vandenis! Gudus Šaulys susikoncentruoja į savo privalumus ir nekreipia dėmesio į trūkumus. Jis vengia sričių, kur vyksta arši konkurencinė kova. Gudrus Šaulys susiras tokią darbo vietą, kur ramiau. Jis pasirenka teisingą strategiją ir laimi daug mažomis sąnaudomis. Kiti, kurie pasirenka blogą strategiją, gali trypčioti vietoje, kiek tik nori – ir vis tiek nieko nepasieks. Mažiau konkurencijos Šauliui reiškia ir daugiau sėkmės šansų. Šauliai turi profesinę nuojautą: jie žino šiandien, kas rytoj turės paklausą. Su šiuo talentu jie akimirksniu užkariauja profesines sritis, nėmaž nenualindami savęs. Šaulio patarimu galima pasikliauti, jis visada pataiko teisingai.

 

Nerimas, stresas ir nenuspėjamas viršininkas, kuris kiekvienu metu gali iškviesti „ant kilimėlio“ – kaip Šaulys visa tai atlaiko? Komandinis sportas padeda Šauliui išsilieti ir stiprina jo savimonę. Krepšinis, rankinis jam tinka. Svarbiausia kartu su draugais atrasti naujas ribas. Pasportuoti kartą per savaitę bus naudinga, geros fizinės formos ir pasitikėjimo savo jėgomis Šauliui ypač prireiks paskutinę kovo savaitę.

 

Ožiaragis. Kovas paruošė daug staigmenų – Ožiaragiui tai reiškia: hormonai šoks sambą. Kai sena jaunystės meilė pabels į duris, jausmų chaosas pasieks kulminaciją. Ar Ožiaragiui reikia sau prisipažinti, kad jaunystės meilė buvo klaida? Ar kad jis vis dar tebėra slapta įsimylėjęs? Pirmasis susitikimas bus įtemptas, nežinia, kuo jis baigsis. Bet Ožiaragis tikrai priims teisingą sprendimą. Šis Zodiako ženklas yra labai malonus tiems, kurie jam daug reiškia. Nuo kovo vidurio kažkas, iš ko jis mažiausiai to tikisi, tai supras. Iškalbingi naujo gerbėjo žvilgsniai sustiprins Ožiaragio pasitikėjimą.

 

Kovo mėnesį Ožiaragiui net pavyks pasiekti dvigubai daugiau nei anksčiau. Viską, ko jis imsis, vainikuos sėkmė. Savo gerai apsvarstytomis idėjomis Ožiaragis įtikins klientus, šefas taps palankus jam. Stebindamas kitus nepaprastu kūrybingumu, užkrečiančiu entuziazmu ir veržlumu, Ožiaragis sugebės realizuoti puikias idėjas. Pavydūs kolegos klausinės jo, kaip jam tai pavyksta. Ožiaragis gudriai šypsosis. Jis apdovanotas talentu iš prigimties. Pavydžius kolegų žvilgsnius reikėtų laikyti komplimentu. Tai aiškus įrodymas, kad Ožiaragis viską daro gerai. Taip gali ne kiekvienas. Jis nusipelnė atsilošti viršininko krėsle ir pasimėgauti pelnyta sėkme.

 

Naujos idėjos paverčia Ožiaragio dieną įdomia ir įtempta. Kaip minčių virtuozas Ožiaragis mėgsta pakilius pokalbius. Laikas leisti svajonėms išsipildyti ir realizuoti seniai puoselėjamus troškimus. Jaudinantis pasimatymas išsivystys į ilgalaikius santykius, jei Ožiaragis atpažins likimo teikiamą galimybę.

 

Vandenis. Antroje kovo pusėje žvaigždės uždegs žalią šviesą meilei. Vandenis viską padarys teisingai. Šuoliui į laimę kliūčių nėra. Pagaliau Vandenis sužinos, ką reiškia surasti savo tikrąją meilę. Vienintelis šio Zodiako ženklo minusas: jis per daug emocingas, egzaltuotas, linkęs viską padidinti, todėl jo partneris kartais jausis užgožtas jo ego. Tai bus vertinga pamoka Vandeniui, tačiau jis teisėtai jaučiasi esąs ypatingas. Jam šypsosi didelė laimė. Kovo mėnesį Vandenio laukia pažintis su nuostabiu žmogumi, jis galės juo pasikliauti, atsipalaiduoti, svajonių partneris juo rūpinsis. Šį mėnesį Vandenį lydės sėkmė, kuri tiesiog skris į jį iš visų pusių kaip peteliškės į liepsną.

 

Darbe Vandeniui į pagalbą ateis žmogus, į kurio tvirtą petį jis galės atsiremti. Aukos vaidmuo jam visai netinka. Vandenis parodys tikrą stiprybę, kai pripažins savo silpnąsias vietas ir liausis slėpti savo trūkumus. Tada jis kaip Holivudo žvaigždė ims traukti į save aplinkinių dėmesį. Dosnus Jupiteris iškratys savo gausybių ragą ant Vandenio galvos ir pažers netikėtą pinigų lietų. Gerai apsiginklavęs solidžia sąskaita narsusis Vandenis galės demonstruoti savo optimizmą ir entuziazmą. Jis pasieks profesinę sėkmę, kurios seniai trokšta. Mat šalia pinigų lietaus darbščiojo Zodiako ženklo šį mėnesį laukia ir atpildas už pasiekimus darbe. Padedamas patikimo partnerio Vandenis sėkmingai susidoros su visomis užduotimis ir įveiks sunkumus.

 

Vandeniui galima patarti nenusiminti susidūrus su nedidelėmis kliūtimis. Smulkios nesėkmės neturi sugadinti nuotaikos, kai sekasi dideli dalykai. Gyvenimas per trumpas, kad švaistytume laiką mažmožiams. Atsiribokite nuo jų. Žvelkite į priekį, nes dabartinės problemos netrukus išsispręs. Tiesa, rytoj atsiras naujų. Smulkios nesėkmės moko siekti didelių pergalių. Tikėkite savimi ir stiprinkite užnugarį.

 

Žuvys. Nauja meilė? Jaudulys? Slapta aistra? Venera ir Merkurijus kovo mėnesį Žuvims parūpins daug naujų pažinčių. Kavinėje, gatvėje, parduotuvėje – visur jos trauks aplinkinių žvilgsnius į save. Venera sustiprins jų patrauklumą ir seksualumą, o kontaktus skatinantis Merkurijus pasirūpins tinkamais susitikimais. Žuvims būdingas žavesys yra jų pavojingiausias ginklas. Užtenka trumpo akies mirksnio, ir svajonių partneris jau sėdi šalia jų. Žuvims patartina nelaikyti šio jausmų polėkio amžinu dalyku ir mėgautis meile, kol gali, nes pavasaris praeis.

 

Darbe Žuvų kapitalas yra genialūs sprendimai. Jos įtikina kitus savo protu, ambicijomis ir ryžtu. Lengvai barškindamos klaviatūra, jos gali parašyti įdomų veikalą ir išnaudoti savo kūrybinę gyslelę. Viskas, ko jos imasi, joms sekasi gerai. Dėl atlyginimo Žuvims nereikės rūpintis. Visas ankstesnio laikotarpio stresas – jau praeitis. Žuvys išmoko laviruoti tarp varginančių biuro susirinkimų ir prezentacijų, jos dabar sugeba būti nepalenkiamos, kai reikia ginti savo požiūrį, arba nuolaidžios ir sukalbamos. Priklausomai nuo to, kas joms naudingiau! Vienintelis jų minusas yra tai, kad viską stengiasi spręsti pačios ir prisiimti visą atsakomybę sau. Joms patartina verčiau pasitelkti į pagalbą profesionalą, ypač kai reikia sudaryti sudėtingas sutartis.

 

Gulėjimas ant sofutės laisvalaikiu Žuvims yra tikras gyvenimo nuodas. Jos nepriklauso prie tų pavasario tinginių, kurie mieliau leidžia laiką prie kompiuterio, užuot traukę kur nors pasilinksminti. Todėl patariame Žuvims: anksti rytais atsikėlusios atverkite kuo plačiau langus ir mėgaukitės pirmaisiais saulės spinduliais, leiskite jiems kutenti veidą. Jei turite naminį augintinį, su juo bus malonu pasivaikščioti gražiu kovo oru. Paskutinis ledas, tirpstantys varvekliai, vėliau pirmieji pumpurai – viskas jaudins emocingų Žuvų sielą. Dėl sveikatos. Žuvims neteks nerimauti – jos pradės pavasarį žvalios.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla