Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Valentino dienos tradicijos kitose šalyse PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. vasario 12, Sekmadienis, 06:15

Meilės nori visi, o šaltą vasarį – ypatingai. Ir pageidautina, neįprastos ir buitinės meilės, bet su ilgomis glamonėmis, bučiniais. Neeilinės. Meilės...

...prancūziškai. Jei norite tai padaryti kaip prancūzai, jums teks atsisveikinti su nemaža pinigų sumele. Labiausiai mylinti nacija meilę vertina pinigais ir brangiomis dovanomis. Kuo brangesnis juvelyrinis dirbinys, tuo daugiau meilės. Ir ne kitaip. Na, o po brangenybių – būtinas seksas, kaip gi be jo meilė?

 

...itališkai. Šiems Viduržemio jūros gyventojams meilė susijusi su saldumynais. Net ir šv. Valentino diena vadinama „saldžia“. Saldainiai, šokoladas, pyragėliai – viskas, kas sutelpa jūsų fantazijoje, vienintelė sąlyga – kuo daugiau širdelių atributikos. Jei labai norisi, galima ir pačiam pagaminti kažką saldaus, svarbiausiai – kad būtų valgoma.

 

...angliškai. Kaip bebūtų keista, bet būtent šaltos ir ūkanotos šalies gyventojai yra patys romantiškiausi pasaulyje. Be to, šią dieną jie prisipažįsta meilėje ne tik savo antrosioms pusėms, bet ir tėvams, draugams ir netgi naminiams gyvūnams: žodžiais ir dovanomis. Anglai mano, kad be dovanos būtinas rankų darbo „valentiniškas“ atvirukas – tobula, jei šis atvirukas būtų širdelės formos ir mylimoji nežinotų, kas jį siuntė. Širdis pati pakuždės, kas yra siuntėjas. Na, o meilės atributus galima įsisegti į atlapą ir išdidžiai nešioti visą dieną. Sentimentalios anglės tiki, kad pirmasis vasario 14-ąją pamatytas vyras joms yra nulemtas. Beje, todėl dažnai jos laukia pirmo sutiktojo užmerktomis akimis.

 

...japoniškai. Šie estetai sugalvojo išsiskirti ir paversti Visų įsimylėjėlių dieną į Visų įsimylėjusių moterų dieną. Kaip nekeista, tačiau šią dieną Japonijoje yra mylimi vyrai. Norint įtikti, jiems dovanojamos dovanos, dažniausiai vyriškos – skutimosi reikmenys, kvepalai, piniginės ir pan. Moterys supranta tik dovanojančiojo džiaugsmą, ir jokiais būdais – neapdovanojamojo.

 

...amerikietiškai. Šie jankiai iš visų paėmė po truputį. Širdelės formos atvirukai, daug saldumynų, brangenybių ir viskas, ką leidžia fantazija. Vienintelis dalykas, kas yra laikomas amerikietišku – tai raudona rožė. Pageidautina, raudona rožė perrišta balta juostele. Raudona – aistros spalva, balta – meilės tyrumas.

 

...vokiškai. Jei manote, kad kiekvienas įsimylėjėlis – beprotis, šis būdas kaip tik jums. Vokiečiai nešvenčia vasario 14-osios kaip įsimylėjėlių dienos, nes šv. Valentinas yra ir psichinių ligonių šventasis. Tad šią dieną rožiniais kaspinais būna papuoštos specialios ligoninės ir laikomos specialios mišios.

 

...tailandietiškai. Ši Rytų tauta nedovanoja ryškiai išreikštų dovanų, tačiau dovanoja meilės dieną ir naktį, o tos dienos gaminamam maistui yra vartojami afrodiziakai: muskusas, driežo oda arba gyvatės kraujas. Jei manote, kad meilė ir seksas nedalomi – šis būdas jums tikrai tiks.

 

...jamaikietiškai. Jūs ieškote meilės Rojaus kampelyje? Tuomet tikrai pataikėte čia. Kai kuriose Jamaikos vietovėse švenčiamos „nuogos vestuvės“ – Adomo ir Ievos kostiumais. Žinoma, nėra ir jokių figų lapelių. Jei, žinoma, jūs manote, kad seksas tai yra meilė išdava.

 

...arabiškai. Saudo Arabija – vienintelė šalis visame pasaulyje, kurioje šv. Valentino diena yra uždrausta oficialiai, o tiems, kas paslapčia ją švenčia – numatomos didelės baudos. Esmė ta, kad valdžia nusprendusi, kad ši šventė skatina nuodėmę ir tvirkina jaunimą. Jokių pliušinių meškiukų, saldžių širdelių ir raudonų rožių. Jei manote, kad seksas skirtas tik pratęsti giminę, galite įsigyti lėktuvo bilietus jau dabar.

 

Neišsirinkote iš šio sąrašo nei vieno tinkamo varianto? Tuo geriau jums! Juk tik jūs vieni žinote, dėl ko blizga jūsų mylimojo akys ir dėl ko cyps iš džiaugsmo jūsų išrinktoji. Tebūnie meilė pagal Jus!

 

Šaltinis: suaugusiems.lt

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla