Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Iš veido - kaip iš knygos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. sausio 28, Šeštadienis, 05:59

Jeigu atidžiai įsižiūrėsite į pašnekovo veido bruožus, galite pakankamai daug sužinoti apie jo charakterį.

Lūpos

Jeigu žmogaus lūpos putlios, jų kampučiai lengvai pakelti į viršų, prieš jus - sąžiningas, rimtas ir protingas pašnekovas. Tokių lūpų savininkai dažniausiai nugyvena iki gilios senatvės. Šie žmonės daug pasiekia gyvenime.

 

Vidutiniškai putlios lūpos su į viršų užriestais kampučiais liudija apie jų savininko protą. Tokie žmonės gali susitvarkyti su ypač sunkiomis užduotimis, jie lengvai išmoksta naujus dalykus. Jų karjera visada sėkminga.

 

Jeigu pašnekovo lūpos plonos, kampučiai - lygūs, jis nepraleis progos apkalbėti draugus, pažįstamus ir net svetimus žmones.

 

Putlių, stangrių lūpų, ant kurių ryškiai matyti raukšlelės, savininkai - ramūs ir pragmatiški žmonės. Tačiau jie linkę į pesimizmą ir nusivylimus.

 

Nosis

 

Tiesi, palyginti su kitais veido bruožais didelė nosis - sąžiningo ir teisingo žmogaus požymis.

 

Tie, kurių nosies galiukas mėsingas ir riestas, yra itin protingi, kritinėse situacijose gali priimti tinkamus sprendimus.

 

„Nosis-bulvė“ - galima sakyti harmoningo, tačiau linkusio priimti neapgalvotus sprendimus žmogaus bruožas.

 

Smailią nosį turi tie, kurie gali pasigirti kantrumu ir nuovokumu. Jie yra darbštūs pragmatikai.

 

Graikiška nosis (tiesi su kuprele) liudija apie lojalumą ir pažiūrų nuosaikumą. Tokios nosies savininkai nesunkiai randa bendrą kalbą su pašnekovu, nes... yra geri klausytojai.

 

Romėniška nosis (panaši į erelio snapą) - agresyvaus ir rizikuoti nevengiančio žmogaus požymis. Dažnai tokių nosių savininkai būna avantiūristai.

 

Akys

 

Jeigu akies rainelė iš trijų pusių apsupta baltymu ir tik apačioje „ribojasi“ su apatiniu akies voku, toks žmogus yra sentimentalus, dievina apkalbas ir paskalas. Jis visada apie save galvoja tik gerai.

 

Jeigu rainelė „ribojasi“ su viršutiniu voku, toks žmogus nėra likęs rodyti šiltų jausmų aplinkiniams. Moterys, tokių akių savininkės, retai būna laimingos asmeniniame gyvenime.

 

„Išsprogusių“ akių (rainelė yra per vidurį akies, ją iš visų pusių supa baltymas) savininkai nemoka atjausti, parodyti pagarbos aplinkiniams, dažnai yra hiperseksualūs.

 

Katės akys - didelės, palčiai atmerktos, blizgančios ir ryškios - liudija apie valingą ir ryžtingą charakterį.

 

Erelio akių - tamsios, auksinio atspalvio - savininkai ramūs ir santūrūs žmonės. Harmoningas charakteris tokiems žmonėms leidžia išvengti bereikalingų konfliktų, jie nesunkiai įgyvendina tai, ką sumano.

 

Jeigu žmogaus rainelė kelių spalvų ir atspalvių, jis gal ir nėra labai širdingas, tačiau pakankamai geranoriškas ir ištikimas. Jis niekam nelinki blogo, o kitam gali pakenkti ne iš blogos valios, bet iš nežinojimo.

 

Didelių ir apvalių akių, kurių kraštai pakelti į viršų, o rainelė ryški, turėtojai yra linksmi, lengvo charakterio žmonės. Jie visada pasirengę pagelbėti, be atlygio pasirūpinti kitų gerove.

 

Šaltinis: eli.lt

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla