Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Ką išduoda moters bučinys? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. sausio 15, Sekmadienis, 05:57

Moters charakterio ypatybes gali atskleisti ne tik jos elgesys ar išvaizda, bet ir tai, kaip ji bučiuojasi.

Intelektualė. Dažniausiai bučiuojasi atmerktomis akimis — tai rodo jos perdėtai rimtą požiūrį į gyvenimą. Ji didžiuojasi savo sugebėjimu valdyti emocijas, tačiau kartais persistengia. Dažniausiai tokia moteris yra kategoriška ir jaučiasi viską labai gerai išmananti.

 

Intelektualei bučinys ne pati svarbiausia intymaus suartėjimo akimirka: susiliejus lūpomis, ji toli gražu neskęsta saldžiame malonume — greičiau analizuoja savo ir partnerio jausmus.

 

Savininkė. Ji stveria mylimąjį į savo glėbį tarsi išalkusi liūtė, į jo lūpas įsisiurbia aistringai ir šiek tiek gašliai. Šios moters gyvenimiška patirtis kužda — jei nori ką nors pasiekti, turi viską laikyti savo rankose, tik taip jausiesi saugi. Aistringai bučiuodama savo išrinktąjį, Savininkė tarsi pasikrauna jo energijos. Deja, vyrams tik iš pradžių tokios moterys atrodo įspūdingos, ankščiau ar vėliau jie ištrūksta iš pernelyg aistringo glėbio.

 

Aktorė. Jai didžiausias malonumas — bučiuotis viešose vietose. Kažkodėl ši moteris mano, kad aplinkiniai mato tik ją vieną. Vien ši mintis kelia Aktorės pasitikėjimą savimi. Nepaisant begalinio noro puikuotis savo privalumais, iš tiesų ji yra jautri ir pažeidžiama būtybė.

 

Formalistė. Prieš ir po bučinio ji rūpestingai išsiskalauja burną bei valosi dantis, — numano, kiek bakterijų bučiuojantis patenka į burnos ertmę. Tiksliai žino, kur ir kada galima bučiuotis ir, be abejo, su kuo. Skirdama pernelyg daug dėmesio sau, ji paprastai nesugeba suprasti partnerio jausmų bei lūkesčių.

 

Pleputė. Meilės žaidimus ji lengva ranka iškeistų į linksmą pasiplepėjimą. Ne todėl, kad nemėgtų mylėtis, paprasčiausiai ji labai vertina savo ir partnerio dvasinį artumą. Jai patinka kalbėti net bučiuojantis ir taip nuginkluoti partnerį. Po to pleputė ilgai svarsto, kodėl rimtas jaunikis staiga tapo tik paprasčiausiu pažįstamu.

 

Romantikė. Bučiuojasi tik užsimerkusi. Dažniausiai įsivaizduoja, kad su svajonių vyru. Tai jausminga natūra, sugebanti bet kur ir bet kada atsiduoti saldžioms erotinėms fantazijoms. Ji gana paviršutiniškai išgyvena ir iliuzijų teikiamą malonumą, ir nusivylimą jomis. Nesėkmės nė kiek negąsdina romantikės — atvirkščiai, intymiam gyvenimui jos suteikia daugiau spalvų.

 

Subtilioji. Ji nuoširdi ir atvira. Su įkvėpimu pasineria į bučinio svaigulį, moka mėgautis partnerio artumu. Tiesiog dievina kūniškus malonumus. Su šia moterimi vyrams lengva ir malonu bendrauti — ji temperamentinga, bet neįkyri, puikiai jaučia, ko trokšta partneris.

 

Šaltinis: vestuves.lt

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla