Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Charakteris pagal vaisius PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. sausio 07, Šeštadienis, 06:06

Amerikiečių psichologai padarė pikantišką atradimą: pagal vaisių, kurį labiausiai mėgsta žmogus, galima nusakyti jo charakterį. Siūlome pasitikrinti save ir patikrinti kitus.

Apelsinai. Apelsinus labiausiai mėgsta aistringos būtybės. Šie žmonės būna labai energingi ir veiklūs, mėgstantys atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir išsiskirti iš kitų. Jų santykiai su priešinga lytimi būna šiek tiek lengvabūdiški. Jie sugeba per kelias minutes sužadinti kitam simpatiją. „Apelsininiai“ žmonės taip pat lengvai užmezga ryšį su savo partneriais, kaip ir išsiskiria su jais. Ne veltui italai apelsinus vadina meilės obuoliais!

 

Obuoliai. Obuolius mėgsta rūpestingi žmonės. Jie būna atkaklūs, kruopštūs, tačiau šiek tiek senamadiški ir pedantai. Paprastai „obuolinius“ žmones labai vertina viršininkai, nes jie sugeba įvykdyti bet kokį pavedimą. Pagrindiniai tokių žmonių charakterio bruožai: pasitikėjimas savimi, lojalumas, patikimumas, konservatyvumas. Jie nemėgsta romantikos. Priešinasi bet kokiems eksperimentams (taip pat ir lovoje), tačiau būna atsidavę partneriui, ištikimi ir malonūs. Jie abejingi pažangiausiai technikai, renka antikvarinius daiktus.

 

Kriaušės. Kriaušes mėgsta optimistiški, draugiški, ramūs žmonės. Su jais visada linksma. „Kriaušinės“ moterys būna puikios šeimininkės. Jos turi polinkį į meną, dažniausiai gražiai piešia ar siuvinėja. Šio tipo merginos būna labai patrauklios, erotiškos, užburia savo gerbėjus nepaprastu žavesiu, nori, kad jas nešiotų ant rankų. Vyrai, labiausiai mėgstantys kriaušes, lengvai įsižeidžia, ilgai nepamiršta nuoskaudų.

 

Persikai. Paprastai „persikų“ tipo žmonės būna labai komunikabilūs, sugebantys surasti bendrą kalbą su kitais, gerai sutariantys su visais žmonėmis, su kuriais susiduria. Kai kuriose gyvenimo situacijose būna sunku suprasti, ar jie juokauja, ar kalba rimtai. Pagrindinis ir pats ryškiausias jų charakterio bruožas – inteligentiškumas. Didžiausias šio tipo žmonių trūkumas – nesugebėjimas susidoroti su neplanuotais sunkumais. Persikus mėgsta ir labai santūrios būtybės. Už išorinio ramumo ir santūrumo „persikinės“ damos slepia švelnią, lengvai pažeidžiamą sielą. Persikų mėgėjai ilgai renkasi sau gyvenimo partnerį. Jie nebijo eksperimentuoti.

 

Braškės. Braškes labiausiai mėgsta linksmi, gyvenimo džiaugsmo sklidini žmonės, lengvai sugebantys rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Jiems būdinga elegancija. Jie mėgsta gražius daiktus, kuriuos sugeba tinkamai įvertinti. „Braškių“ tipo žmonės nepavydi kitiems turtų ir geresnio gyvenimo, jie niekada nesinervina dėl smulkmenų. Tačiau jie kankina partnerį pavydo scenomis ir patys labai kenčia (dažniausiai be jokios priežasties). Braškių moterys renkasi pasiturinčius vyrus. Šio tipo vyrai būna neištikimi, ieško žavingų partnerių, kurios būtų be kompleksų. Jie pasikliauja tik savo pojūčiais ir intuicija.

 

Arbūzai. Arbūzus vertina teigiami asmenys! „Arbūziniai“ žmonės nemėgsta ir nemoka skųstis gyvenimu. Nepaisant to, kad jie linkę visiems patarinėti ir nukreipinėti kitus į teisingą kelią, dažnai patys būna neveiklūs, neparodo iniciatyvos. Tačiau jie nesuka sau dėl to galvos ir neketina keisti savo įpročių. Namuose „arbūzinis“ bus geras vyras ir tėvas arba žmona ir motina. Jie pagarbiai elgiasi su vyresnės kartos žmonėmis. Nėra principingi, tačiau kartais jiems pavyksta padaryti sėkmingą karjerą. Šio tipo moterys kruopščiai planuoja kiekvieną gyvenimo minutę. Kai reikia, negaili nei savo, nei kitų jėgų ir laiko, kad pasiektų užsibrėžtą tikslą.

 

Trešnės. Trešnes labiausiai mėgsta švelnios, santūrios ir taktiškos būtybės. Jos sugeba nuoširdžiai mylėti ir aukotis. Dėl mylimojo laimės gali padaryti viską. Šio tipo žmonės moka išklausyti kitus ir įdomiai pasakoti anekdotus, nepakenčia apkalbų ir melo. Meilėje jie būna panašūs į vaikus, naivūs ir nerimastingi, mėgsta siurprizus ir nekaltas išdaigas. Labai skausmingai ir sunkiai išgyvena pažeminimą ir skriaudas.

 

Ananasai. Ananasų mėgėjai – estetai, kilnūs, tauros prigimties žmonės. Jie apsvarsto kiekvieną žodį prieš ištardami. Jokių neapgalvotų ir neobjektyvių pareiškimų iš jų niekas neišgirsta. Jie stengiasi laikytis atokiau nuo žmonių, kurie nepritaria jų nuomonei, ir nesileisti į aršius ginčus. Šio tipo žmonės pasižymi subtiliu skoniu visuose dalykuose: nuo drabužių, interjero iki knygų pasirinkimo pagal savo išgales. Moterys būna ištikimos savo sutuoktiniui. „Ananasiniai“ vyrai, bendraudami su moterimis, nepavartos nešvankių dviprasmybių. Būkite tikri, kad vyras, kuris siekia dar vieno ananaso gabalėlio, suteiks moteriai ne mažiau aštrių pojūčių nei šis egzotiškas vaisius. Tačiau moteriai teks priprasti prie jo nesibaigiančių susitikimų su pažįstamais, verslo partneriais ir draugais. daugybės kompleksų ir pusiausvyros stokos.

 

Vynuogės. Vynuoges vertinantys žmonės moka saugoti savas ir svetimas paslaptis. Jų perdėtas uždarumas dažnai sukelia aplinkinių įtarumą ir nepasitikėjimą. Kartais jų užsisklendimas savyje kenkia santykiams su artimaisiais ir draugais. Vynuoginio tipo privalumas yra punktualumas ir sugebėjimas tesėti žodį. Vynuoges renkasi labai uždaros moterys. Jos nemėgsta kalbėti apie savo ligas ir išgyvenimus. Šioms damoms galima patikėti intymiausias paslaptis. Paprastai šio tipo moterys bijo vienatvės ir nuolat ieško malonumų. „Vynuoginiai“ vyrai būna damų numylėtiniai, tačiau jie tampa labai pretenzingi rinkdamiesi sau gyvenimo partnerę.

 

Slyvos. Slyvinio tipo žmonės dažniausiai būna priekabūs ir bambekliai. Tačiau jiems netrūksta takto jausmo, todėl jie sugeba atleisti kitiems už klaidas. Labai nemėgsta kritikos savo adresu. Išdidumas ir išpuikimas neleidžia jiems turėti daug draugų. Slyvas mėgsta merginos, linkusios į polėkius, svajones ir fantazijas. Kartais jos nusileidžia iš padebesių ant nuodėmingos žemės ir sėkmingai realizuoja savo fantazijas kūryboje.

 

Melionai. Šį vaisių dažniau renkasi vyrai, nei moterys. Šio tipo vyrai – drąsūs ir solidūs žmonės. Jie retai pasiduoda kitų įtakai ir netampa alkoholikais. Tarp jų daug sportininkų ir kelionių mėgėjų. Moteris šalia tokio vyro jausis kaip už mūro – jis stengsis atsakingai puoselėti šeimyninius santykius. Tokie vyrai būna atkaklūs ir lengvai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Tačiau jie stokoja romantikos ir polėkio, todėl jo moteris, norėdama gauti iš jo gėlių, turi suprantamai užsiminti, kad atėjo laikas jam nupirkti puokštę. Šio tipo moterys dažnai tampa viršininkėmis, tačiau šeimyniniame gyvenime jos būna bejėgės kaip vaikai: prastai galima valgį, nemoka paskirstyti biudžeto, nemėgsta skalbti ir plauti indų. Jų vyrai gali tikėtis, kad turės namuose atsidavusią ir supratingą draugę.

 

Bananai. Pats švelniausias ir geraširdiškiausias žmonių tipas – bananų mėgėjai. Kartais jie parodo kaprizus ir atsiskleidžia kaip arogantiški, lengvai įsižeidžiantys asmenys. Kartais jie atrodo sentimentalūs ir lengvai pažeidžiami. Aistringi bananų valgytojai svajoti, nors aiškiai sugeba atskirti nerealius troškimus nuo įmanomų įgyvendinti. Didžiausias jų charakterio trūkumas – tingumas. Jie lengvai pasiduoda svetimai įtakai. Bananų mėgėjos daro vyrams stiprų įspūdį, tačiau jos labai skausmingai reaguoja į bet kokią kritiką. Juk po išorine kauke slypi švelni, jautri ir pažeidžiama siela. Dažnai tokios moterys nugrimzta į melancholiją.

 

Abrikosai. Abrikosų mėgėjai pasižymi sugebėjimu „saldžiai“ kalbėti. Jų akys spinduliuoja nepaprastą gerumą. Tokie asmenys sukelia aplinkinių pasitikėjimą,. Jiems gali susidaryti įspūdis, kad jie pažinojo šį žmogų visą gyvenimą. Išorinis drovumas, atlaidumas ir kilnumas dar nereiškia, kad abrikosų mėgėjai yra silpnadvasiai. Jei kas bandys pasikėsinti į jų laisvę, iškart gaus griežtą atkirtį. Su draugais jie gali būti labai mieli ir malonūs, su priešais – griežti ir negailestingi. Dauguma jų būna kūrybingos prigimties žmonės, gali kurti eiles, rašyti apsakymus.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla