Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Rugsėjo 16 horoskopas 12 zodiako ženklų: PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 17, Antradienis, 02:59

Avinas
Galite jaustis energingi ir sumanūs, bet tai nereiškia, kad turite spręsti painias problemas, – nė nepastebėsite, kaip įsivelsite į avantiūrą. Būkite dėmesingesni žmogui, kurį mylite. Mokėkite išgirsti, ką sako vaikai.
Tauras
Būkite nuoširdūs, sąžiningi mylimam žmogui, artimiesiems, ypač savo vaikams, net jei yra susikaupusių nuoskaudų. Saugokite sveikatą.


Dvyniai

Verta įsiklausyti į sutuoktinio ar dalykinio partnerio įspėjimą – nieko nedarykite jiems nesutinkant. Jūsų pozicija turi būti ne tik lanksti, gudri, bet ir sąžininga.

Vėžys

Įtempta diena: galite būti linkę nepateisinamai rizikuoti pinigais, turtu, nesiskaityti su šeimos nuomone, mylimo žmogaus jausmais. Atsargiau važinėkite.

Liūtas

Kiek lengviau atsipūsite, tik nemanykite, kad problemos taip lengvai pasiduos. Negeras laikas skubinti įvykius – po kelių dienų būsite stipresni, sumanesni.

Mergelė

Gali prislėgti sąžinės priekaištai dėl neatliktų darbų, neįvykdytų įsipareigojimų šeimai. Iš tiesų derėtų pirma taisyti klaidas ir tik paskui imtis ko nors kito. Venkite kategoriškų sprendimų, ypač susijusių su karjera.

Svarstyklės

Nesistenkite pakreipti įvykių jėga. Tarkitės gražiuoju, į pagalbą kvieskitės draugus, ypač jei tektų su kuo nors taikytis ar atnaujinti nutrūkusį ryšį.

Skorpionas

Netinkamas laikas ryžtingiems ar pavojingiems veiksmams. Neverta kam nors grasinti – viskas gali atsigręžti prieš jus. Būtina vadovautis nuojauta.

Šaulys

Šios dienos reikalai klostysis kiek kitaip nei planavote – gali tekti užsiimti nesutvarkytais reikalais, skolomis.

Ožiaragis

Neprisiriškite prie naujų pasiūlymų, ypač finansinių, neskubėkite įsipareigoti, skolinti pinigų ar jų investuoti. Nepavyduliaukite. Antra dienos pusė palankesnė.

Vandenis

Stenkitės viską apgalvoti ir neskubėdami spręsti susidariusią painiavą. Neskubėkite pasirašyti dokumentų, pirkti vertingų daiktų, skolinti pinigų.

Žuvys

Apribojimų laikas: aplinkybės gali sustabdyti, grąžinti. Ir tai į naudą – dabar derėtų užsiimti senomis problemomis, nieko nauja nepradėti, niekur nesiveržti. Pasirūpinkite šeima.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla