Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Rugsėjo 12 horoskopas 12 zodiako ženklų: PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 12, Ketvirtadienis, 03:03

Avinas
Iš draugų ir pažįstamų galite sulaukti avantiūristinių pasiūlymų. Panašu, kad jūsų piniginės turinys garuote išgaruos. Geriausiai jausitės namuose, tarp artimiausių žmonių. Tik pasistenkite išvengti vakare gresiančio aštraus šeimyninio barnio.
Tauras
Santykiai kolektyve, šeimoje, partnerystėje pagerės, jei nemėginsite primesti savo nuomonės ir mokėsite įsijausti į kitų padėtį. Labiau domėkitės, kuo laisvalaikiu užsiima jūsų vaikai.


Dvyniai

Šiandien lengva sugadinti rimtus santykius dėl trumpalaikės naudos ar aistros. Nepasikliaukite vien savo skoniu bei nuožiūra, jei planuojate kažką svarbesnio pirkti - artimųjų nuomonė gali būti priešinga jūsiškei. Siekite kompromiso.

Vėžys

Būsite lengvabūdiški, linkę išlaidauti. Nederėtų skubėti nutraukti stabilių santykių dėl staiga įsiplieskusio susižavėjimo. Vakaras skatins neapgalvotus sprendimus ir poelgius. Pravartu susiimti, kad neprikrėstumėte kvailysčių.

Liūtas

Replikos, kurių išgirsite apie savo ateities planus arba išvaizdą nelabai nudžiugins. Galite pasijusti neįvertinti. Galbūt tai paskatins stipriai išlaidauti, radikaliai keisti kažkokį pasirinkimą ar net išvykti. Toks impulsyvumas gali pakenkti.

Mergelė

Šiandien būsite linkę pasiduoti svetimai įtakai, netikusiai pagundai. Tuo tarpu yra tokių, kurie tik ir laukia menkiausios jūsų klaidos. Laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus, laikykitės darbo disciplinos ir įstatymų.

Svarstyklės

Regis, šiandien jūs kitomis akimis pažvelgsite į asmeninius ar dalykinius santykius ir pakeisite savo taktiką. Būkite teisingi ir korektiški. Vakaras skatins impulsyvumą, agresiją, tad nepasiduokite jokioms provokacijoms.

Skorpionas

Būkite dalykiški, santūrūs, tuomet pavyks išsiaiškinti klausimus, kurie kelia abejonių. Nepykite ant draugų, kad jie užsiėmę. Jei jus vargina nekokia savijauta, išvaizdos trūkumai, tai sveika mityba, joga jums dabar būtų geriausi vaistai.

Šaulys

Pravartu pagalvoti apie tinkamesnį užsiėmimą, ypač jei dabartiniame darbe jaučiate didelį diskomfortą. Antraip kiti žmonės gali mėginti nulemti jūsų ateitį. Darbas sode šiandien jums padės atsipalaiduoti.

Ožiaragis

Balansuosite tarp noro imti ir duoti. Nesigailėkite padėję draugui. Jei nesugebėsite dalintis, nebūsite verti ir gauti. Pasisaugokite asmenų, siekiančių su jumis suvesti sąskaitas, būkite atsargūs vairuodami, sportuodami.

Vandenis

Pajusite kūrybinį polėkį, nuotykių ir naujovių troškulį. Trauks kelionės, meilės romantika. Domins technikos ir statybos prekės. Pravartu draugiškiau elgtis su giminaičiais, kaimynais, atsakyti į laiškus, išsiaiškinti neaiškius klausimus.

Žuvys

Būsite linkę rizikuoti, provokuoti. Mažai tikėtina, kad ta rizika pasiteisins. Gali neatlaikyti technika, susikomplikuoti santykiai, ūmiai ištuštėti piniginė. Labai sau pakenksite, jei vėluosite ar pasirodysite nepasirengę rimtai veiklai, sutarčiai.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla