Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Rugsėjo 10 horoskopas 12 zodiako ženklų: PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 10, Antradienis, 04:57

Avinas
Nesiginčykite dėl skonio ir pažiūrų, nes vis tiek kiekvienas turi savą tiesą. Regis, nuotaiką pataisys flirtas, komplimentas. Galite patirti gundymus meile arba pinigais. Panašu, kad pasklis apkalbos dar net nepasidavus tai pagundai.
Tauras
Panašu, kad kitus kaltinsite dėl savo ir bendrų problemų, jokiu būdu ne save. Stenkitės išlaikyti emocinę pusiausvyrą, pasikalbėkite su žmogumi, kuriuo pasitikite. Išgirsite nuomonę, kuri jus nuramins. Kita vertus, ji nebūtinai bus svari.


Dvyniai

Permaina darbe ar asmeniniame gyvenime gali turėti įtakos jūsų finansinei perspektyvai. Aktualūs bus skolų, draudimo, mokesčių, seksualinės ištikimybės klausimai. Kai kurie jūsų planai kitiems atrodys nepakankamai naudingi.

Vėžys

Šiandien būsite priklausomi nuo informacijos, srūvančios iš visų pusių. Jautriai reaguosite į kiekvieną žodį, repliką, skirtą jums. Itin svarbu elgtis atsakingai, vykdyti įsipareigojimus, protingai kalbėti, antraip galite pakenkti savo įvaizdžiui.

Liūtas

Tikriausiai patirsite nemažą įtampą, nes į jūsų pozicijas versle, darbe ar partnerystėje kažkas ims kėsintis. Jei šioje situacijoje laimėsite, tai tik todėl, kad kitas asmuo savo ar ne savo noru atsisakys to, ką galėtų gauti.

Mergelė

Šiandien galite gauti pasiūlymų, dvelkiančių rizika, lengvais pinigais. Nederėtų paskubomis ką nors keisti, griebtis neaiškių projektų, tikėti pažadais. Būtinai pasitarkite su sutuoktiniu, šeima.

Svarstyklės

Ir situacija, ir jūsų nuotaika bus gana prieštaringa. Tarsi nesijausite esą verti kažko naujo, gero arba net baiminsitės, kad tai, ką turite, subyrės tarsi kortų namelis. Tokias nuotaikas popiet gali išblaškyti intriguojamas pasiūlymas.

Skorpionas

Galite sulaukti ypatingo dėmesio iš aplinkinių. Galbūt jums teks įrodinėti savo nekaltumą ar ištikimybę. Tai reiškia, kad, norėdami reabilituotis, nebegalėsite elgtis savanaudiškai ir teks paploninti piniginę arba labai pasmailinti liežuvį.

Šaulys

Gali būti įgyvendinti kai kurie jūsų profesiniai ar finansiniai planai bei viltys, tačiau to siekdami jūs patirsite nemažą įtampą, riziką. Nepameskite piniginės, nepamirškite komercinio susitarimo.

Ožiaragis

Jums norėsis platesnių perspektyvų, teisybės, tačiau gali būti, kad teks susitaikyti su kitų žmonių abejonėmis, pasirinkimo teise. Jei pasikalbėsite su nauju pažįstamu, sužinosite kažką tokio, kas padės jums apsispręsti aktualiu klausimu.

Vandenis

Įtakingi asmenys bus nelinkę į kompromisus, nuolaidžiavimą. Nieko keista, kad ne visiems priimtinos jūsų pažiūros, vertybės. Pasistenkite, kad aplink jus būtų kuo mažiau netvarkos, įtampos, triukšmo.

Žuvys

Galimi nesėkmingi meilės žygiai arba komplikuoti piniginiai reikalai. Nesistenkite pasislėpti nuo problemų. Stručio pozicija nepadės - tai, ko stengiatės nematyti, dėl to neišnyks. Būkite reiklesni sau, neišsisukinėkite nuo aktualių reikalų.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla