Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Rugsėjo 08 horoskopas 12 zodiako ženklų: PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 08, Sekmadienis, 05:13

Avinas
Šiandien nesinorės sėdėti namuose, trauks pramogos. Kaina, kurią gali tekti sumokėti už jums patinkantį dalyką, tikriausiai bus nemenka. Dėl suteiktos paslaugos ar meilės prisipažinimo pasijusite įsipareigoję arba keistai susipainioję.
Tauras
Norėsis pasilepinti žemiškais malonumais ir turbūt tam nebus kliūčių. Galbūt tik baimė išleisti per daug pinigų, neįtikti artimiesiems slopins kilusį ūpą. Vakare nesivelkite į ginčus su giminaičiais, antraip ilgam kažką sugadinsite.


Dvyniai

Būkite malonesni savo šeimos nariams, vaikams, nedrumskite ramybės, nepriekabiaukite, nesiknaisiokite senose nuodėmėse. Nepatartina dalyvauti masiniuose renginiuose. Daugiau laiko praleiskite gamtoje.

Vėžys

Regis, jums kils noras visapusiškai pasimėgauti gyvenimu, o tai gali nemažai kainuoti. Iš anksto pagalvokite, kam geriau skirti lėšas - vienkartinei pramogai ar sveikatai, grožiui. Nusimato išvyka į kurortą, koncertą, pobūvį ar pan.

Liūtas

Rytą gali kamuoti pagirios ar kitoks negalavimas. Neskubėkite dėl to keisti savo planų, tačiau juos sušvelninti vertėtų. Venkite persivalgymo ir svaigalų. Jei kur nors vyksite, būkite itin atidūs vairuodami, bendraudami su pakeleiviais.

Mergelė

Tikėtini nesusikalbėjimai su kitaip galvojančiais. Jei šeimoje kiltų nesutarimų dėl planuojamo pirkinio, atostogų išlaidų ar šio vakaro pramogos, ieškokite aukso vidurio. Pasirinkimo galimybės nemažos, tereikia susiderinti.

Svarstyklės

Kils noras palepinti vaikus, sutuoktinį. Neužgniaužkite šito polėkio, nes tiek jūsų partneriui, tiek kitiems artimiesiems iš tiesų reikia daugiau šilto dėmesio. Kita vertus, jei mėginsite jiems primesti savo planus, jie neapsidžiaugs. Galimas barnis.

Skorpionas

Nusimato kalbų apie mokslą, tolimas keliones, kultūrinį gyvenimą. Galite atnaujinti seną pažintį, sulaukti svečių ar išvykti viešnagėn. Turbūt įdomiai praleisite laiką, patirsite įspūdžių. Tiesa, ne visi jie džiugins.

Šaulys

Panašu, kad šiandien turėsite nepageidaujamo darbo. Kadangi plūktis tokią dieną nebus malonu, tai ir nuotaika kaitaliosis. Kažkam teks klausytis jūsų niurzgėjimų arba, atvirkščiai, iškęsti demonstratyvią nebendravimo, tylos sieną.

Ožiaragis

Išaugs jūsų kūrybinės ambicijos, noras sublizgėti šaunioje kompanijoje ar prisitraukti naujų gerbėjų. Neskubėkite dalinti pažadų, girtis, nepasakokite apie savo abejotinus meilės nuotykius, pajamas, nes tai neišeis į gera.

Vandenis

Galite pajusti slegiantį vienišumo jausmą arba kaip tik tos vienatvės, atsiribojimo sieksite. Pasijusite pavargęs nuo įvairių kalbų, svetimų nuomonių ir patarimų. Galbūt kamuos pagirių sindromas, o gal kaip tik labai trauks svaigalai.

Žuvys

Šiandien jūsų nuotaika bus permaininga, jausite nerimą, o galbūt ir pyktį kažkam. Jūsų gali nesuprasti, neįvertinti pragmatiški, konservatyvūs asmenys. Jei įmanoma, rinkitės namų ar gamtos ramybę, užsiimkite menine kūryba, joga.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla