Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Rugsėjo 07 horoskopas 12 zodiako ženklų: PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 07, Šeštadienis, 02:38

Avinas
Sudėtingas metas. Nesiveržkite imtis nieko nauja, netvarkykite piniginių ir turto reikalų. Būkite taktiškesni namiškių atžvilgiu – pasistenkite nesukelti įtampos šeimoje.
Tauras
Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, bet neskubėkite džiaugtis, nepulkite imtis pasiūlyto uždarbio – iliuzijų šiandien pakaks.


Dvyniai

Pavojinga diena. Jokių skubotų išvadų ir žaibiškų veiksmų. Nors išties seksis tvarkyti reikalus, venkite skubėti. Būkite labai atidūs atlikdami kasdienes užduotis, jei saugote darbo vietą.

Vėžys

Laikas stabtelėti. Imkitės tik kasdienių reikalų. Nepalanku žadėti, įsipareigoti, ypač jei būsite skubinami apsispręsti.

Liūtas

Jei į viską reaguosite ramiai, taikiai, diena praeis neblogai. Turite būti atidūs, kaip klostysis santykiai su vaikais – nepykite ant jų, reikia susivaldyti, kad ir ką jie iškrės.

Mergelė

Aplinkiniai, ypač namiškiai, pastebės ir primins jūsų trūkumus, klaidas. Bet įsiklausykite į jų žodžius – tai apsaugos nuo iliuzijų, pasirinkimo klaidų, nelaimių.

Svarstyklės

Būtų gerai neprarasti kantrybės, antraip tie, kurie šalia jūsų, taps jūsų nepasitenkinimo auka.

Skorpionas

Sudėtingas laikas – gali tekti susidurti su įvairiais nesmagumais, moraline prievarta. Nesikarščiuokite, nespręskite nesusipratimų piktuoju. Galimas nusivylimas mylimu žmogumi ar senu bičiuliu.

Šaulys

Dar kartą teks prisiminti biblinę tiesą: nesusikurk stabo. Nemalonumai dėl idealizmo, fanatizmo ar ambicijų. Ši diena privers atsipeikėti ir atsisakyti bent dalies iliuzijų. Mažiau planuokite: vargu ar viską suspėsite.

Ožiaragis

Nepatartina imtis sudėtingų dalykinių užduočių, veltis į konfliktus, konkurencinę kovą. Tai netikėtų pavojų diena.

Vandenis

Mažiau vilkitės, planuokite – viskas gali apvirsti aukštyn kojomis. Galimi keisti pokyčiai – tai, kas anksčiau nepatiko, dabar gali pasirodyti visai miela, o tai, ką mėgote, dabar atstums. Galima išdavystė.

Žuvys

Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms, niūrokoms mintims. Nesiimkite jokių sunkių darbų, sudėtingų užduočių, nesivelkite į ginčus.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla