Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Rugsėjo 05 horoskopas 12 zodiako ženklų: PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 05, Ketvirtadienis, 09:21

Avinas
Nebloga diena tiems, kurių veikla susijusi su pramogų verslu, turizmu. Tačiau turite atsakingiau elgtis su pinigais, finansiniais dokumentais, kad nekiltų painiavos ir nuostolių. Pasisaugokite abejotinos reputacijos piliečių, vagių.
Tauras
Šiandien galite pakeisti ar patobulinti savo profesinį įvaizdį, susiderėti dėl uždarbio, kainų ar palūkanų. Siekite ne vienadienės naudos - darbuokitės sąžiningai, atsakingai. Venkite demonstruoti netoleranciją, įkyriai filosofuoti.


Dvyniai

Šiandien jums teks daug bendrauti, judėti. Galite sulaukti svarbaus telefono skambučio, pranešimo. Kažkuo jums gali padėti giminaitis, senas draugas. Tačiau jūsų nedžiugins sveikata arba prisiimtos atsakomybės našta. Saugokitės vagių.

Vėžys

Šiandien jums ne itin norėsis dirbti visuomenės labui, rūpės tik labai asmeniški reikalai. Jei galėsite skirti dieną sau ir šeimai, ji bus nebloga. Vakaras nepalankus dalyvavimui masiniuose susibūrimuose, diskusijose.

Liūtas

Jus turėtų lydėti sėkmė, jei teks ieškoti papildomo pajamų šaltinio, sudaryti sutartis, rūpintis reklama. Jumis itin domėsis priešingos lyties atstovai. Galite pasižymėti sporte, scenoje, kūryboje. Tik venkite svaigalų ir nesivelkite į aferas.

Mergelė

Būsite nusiteikę pasirašyti aptartas, sureguliuotas sutartis, aiškintis darbinius klausimus. Padidės jūsų sugebėjimas planuoti, skaičiuoti. Galite pastebėti ar išaiškinti kažkokią klaidą. Vakaras gali būti nekoks dėl patirtos įtampos, streso.

Svarstyklės

Nusimato reikšmingi pokalbiai, sutartys. Tačiau turite būti apdairūs, kad konkurentai, oponentai neapčiuoptų jūsų silpnosios pusės ir tuo nepasinaudotų. Beje, draugystėje, partnerystėje nederėtų visko matuoti išskaičiavimu, nauda.

Skorpionas

Tikėtina įtampa dėl laiku neišmokamų atlyginimų ar didėjančių įsiskolinimų, nesutarimų su artimos aplinkos žmonėmis ar apkalbų, intrigų. Saugokitės apsinuodijimo, infekcijų, nevartokite svaigalų, neaiškių vaistų.

Šaulys

Gali būti tikrinamos jūsų žinios, kompetencija. Tai gali reikšti egzaminą, atestaciją ar pokalbį dėl darbo. Regis, mėginsite apsispręsti dėl kelionės, vasaros planų. Pastaruosius gali suvaržyti piniginės problemos arba senyvų artimųjų bėdos.

Ožiaragis

Šiandieną reikia rimtai pasverti dalykinius planus, pažadus - tai, ką išreikšite žodžiu ar raštu, privalėsite vykdyti. Vakare galimas konfliktas šeimoje - veikiausiai dėl pinigų, išlaidų, šeimos atžalų. Nerodykite blogo pavyzdžio vaikams.

Vandenis

Neblogų paskatų galite tikėtis iš įtakingų pažįstamų, draugų. Jų padedami galite padėti neblogą pamatą tolimesnei sėkmei. Tačiau gali trukdyti kažkas iš buvusių kolegų ar giminaičių.

Žuvys

Šiandien gali būti sunku suderinti šeimines ir dalykines pareigas. Nepatartina įtemptai dirbti, skubėti, daug bendrauti. Jei siekiate karjeros, dėl stiprios konkurencijos galite patirti slaptas intrigas, šmeižtą, keistus apribojimus.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla