Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Gegužės 23 horoskopas 12 zodiako ženklų: PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 23, Ketvirtadienis, 03:11

Avinas
Palengva imsite atsigauti. Nors imsite jaustis geriau, šiandien dar nieko nekeiskite, nieko nauja nesiimkite. Stebėkite, laukite – geros permainos jau ne už kalnų.
Tauras
Neskubinkite įvykių, mokėkite nusileisti ir laukti. Venkite įtarinėti, kaip ir ginčytis. Niekam nieko nežadėkite ir už nieką nelaiduokite, venkite bet kokio tarpininkavimo ar draugiškų paslaugų.


Dvyniai

Sunki diena. Gali pablogėti savijauta. Kelsite sau pernelyg didelius reikalavimus, šefas jums irgi bus griežtas. Niekur neskubėkite, nesivelkite į diskusijas – tiek su vadovybe darbe, tiek su artimaisiais namuose. Imkitės tik nesudėtingų, jums aiškių užduočių.

Vėžys

Pasistenkite nugalėti vidinį nepasitenkinimą, nerimą, nebendraukite su į intrigas linkusiais asmenimis. Nepasikliaukite tarpininkais, savo darbų taip pat niekam nepatikėkite. Gali tekti padėti nelaimės ištiktam bičiuliui.

Liūtas

Nesiimkite radikalių veiksmų – už parodytą iniciatyvą teks sumokėti asmenine laime, nuostoliais. Šiandien greitai susierzinsite. Darbe profesinės, finansinės problemos atrodys didesnės nei yra iš tiesų, o namie visi neįtiks. Nereikalaukite daug iš vaikų.

Mergelė

Nesiimkite atsakingų darbų, kuriems reikia tikslumo – galimi nuostoliai. Būkite atidūs maisto kokybei. Galimos nesėkmės, traumos dirbant su aštriais instrumentais, karštais daiktais. Būkite atidesni sutuoktinio poreikiams.

Svarstyklės

Nesklandumai bendraujant su artimaisiais, mylimu asmeniu – tai gali virsti rimtu nepasitenkinimu savimi, pasauliu. Patartina mažiau bendrauti, nieko nežadėti nepagalvojus, nepasirašyti atsakingų dokumentų.

Skorpionas

Nervintis pakaks pagrindo, ypač darbe, – reikalai strigs. Tik dėl to nieko neteiskite ir patys neužsikraukite kaltės jausmo. Tai nepalanki diena karjeros reikalams tvarkyti.

Šaulys

Geri norai gali būti tas masalas, kurį prarijus daug netenkama, tad būkite realistai. Stenkitės gyventi kukliau. Nespręskite meilės problemų, negeras laikas skubinti mylimąjį (-ąją) žengti lemtingą žingsnį.

Ožiaragis

Galimi sunkumai darbe, tikėtinos ir traumos, tik neskubėkite savo protesto demonstruoti vadovui – bus dar blogiau. Namuose nemėginkite išsikrauti – sukelsite nemenką skandalą.

Vandenis

Nepalanki diena, kai greitai imame įtarinėti, susipykstame. Tai kreivo atspindžio diena, kai dori žmonės gali atrodyti kvailiai ar apgavikai, o pastarieji kels pasitikėjimą. Nepraraskite savitvardos – pagelbės tik kantrybė, taktas. Būkite atidesni sveikatai.

Žuvys

Šiandien geriau likti namie ir pasistengti atlikti nemalonius namų ruošos darbus. Darbe venkite ginčų su vadovu.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla