Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Sekmadienio horoskopas 11-04 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 04, Sekmadienis, 02:00

Avinas
Galite įsitraukti į kokios nors jus dominančios grupės veiklą, sudalyvauti visuomeniniame renginyje. Galimas jaudinantis susitikimas. Turėtumėte atnaujinti kažkada nutrūkusį draugystės ar meilės ryšį.
Tauras
Derėtų ramiau praleisti šią dieną, kad išvengtumėte klaidų ir tuščių pagundų. Gali pasireikšti meniniai polinkiai. Geresnė bus ir komercinė uoslė. Jūsų slaptas troškimas gali būti įgyvendintas.


Dvyniai
Šiandien bus daug emocijų, jaudulio, galbūt teks imtis daugiau iniciatyvos ir atsakomybės darbe. Jums reikėtų subalansuoti darbą ir poilsį, antraip pervargsite ir pasijusite nekaip. Vakaras bus šaunus, jei susitiksite su gerais draugais.

Vėžys
Mėgaukitės gyvenimu, nelaukdami ypatingų stebuklų. Ir kasdienybėje įmanoma rasti mielų akimirkų. Jūsų komercinės viltys iš dalies turėtų pasiteisinti jau dabar. Galbūt pirksite, teiksite dovaną ir šiek tiek nerimausite, ar gavėjui ji patiks.

Liūtas
Seksis užmegzti ryšius, sudaryti sutartis, reklamuotis, tvarkyti korespondenciją. Dominantis žmogus atskleis dar nematytą savo bruožą ir, regis, tuo jūsų nenuvils. Tik būkite subtilesni, pasakodami apie kitus - nepaskleiskite gandų.

Mergelė
Naujai įvertinsite įprastus dalykus. Jums gali pavykti ištaisyti kai kurias bendravimo klaidas. Vis dėlto neapdairiai jas vėl darysite. Artimieji bus labai jautrūs bet kokioms pastaboms, kritikai. Jiems reikia jūsų supratimo, o ne moralų.

Svarstyklės
Kūrybinis įkvėpimas jums padės atskleisti sugebėjimus, o žavesys ir šmaikštumas - patraukti priešingos lyties dėmesį. Galite šauniai pasilinksminti. Galbūt nudžiugins mylimo žmogaus sėkmė, vaikų pasiekimai. Tik būkite taktiški.

Skorpionas
Jei norite susirasti darbą ar geriau atlikti įpareigojimą, būkite šiek tiek aktyvesni ir atkaklesni. Pasižymėsite geru skoniu, todėl pravartu pagalvoti, ką norėtumėte pakeisti savo išvaizdoje, stiliuje, apsilankyti grožio salone.

Šaulys
Šios dienos naujienos, pažintys, pasiūlymai suteiks neblogų vilčių, padės rasti reikalingą sprendimą. Vis dėlto reikės sugebėti atsirinkti, kas teisinga, o kas klaidinamai supainiota. Galima tikėtis priešingos lyties dėmesio, komplimentų.

Ožiaragis
Finansinis interesas bus jūsų varomoji jėga šiandien. Žinosite, ko norite, ir mokėsite išnaudoti visas priemones tikslui pasiekti. Tikriausiai pavyks susitikti su reikalingu žmogumi, susitarti dėl tiekimo, draudimo ar paskolos.

Vandenis
Jūsų profesinės ar socialinės ambicijos bent iš dalies turėtų pasiteisinti. Galimas šaunus vakarėlis su draugais, kurie gali atsivesti ir įžymybių.

Žuvys
Dalykine prasme aktyvi diena. Noriai velsitės į politines diskusijas. Pasistenkite, kad tai nevirstų nemaloniais ginčais.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla