Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Britanijos valdžia ketina užsieniečiams kaliniams mokėti 1500 svarų, kad šie grįžtų namo PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Alina Goršenina | 2010 m. lapkričio 13, Šeštadienis, 09:53

Didžiosios Britanijos valdžia ketina šalyje kalintiems užsieniečiams mokėti 1 tūkst. 500 svarų sterlingų, kad šie po bausmės atlikimo grįžtų į savo šalis. Tokio plano kritikai jį vadina „nederamu“, skelbia šalies laikraštis „The Daily Telegraph“.

Mintis mokėti nusikaltėliams, kad šie paliktų Britaniją, kilo dar 2006 metais leiboristams. Tačiau tuomet opozicijoje buvę konservatoriai šią iniciatyvą sukritikavo.

Dabar ketinama iš kalėjimo Jungtinėje Karalystėje išėjusiems užsieniečiams iš karto sumokėti 500 svarų sterlingų, o 1 tūkst. svarų sterlingų sumokėti po mėnesio jiems sugrįžus į gimtąją šalį. Žmogui tiesiog reikės kreiptis į Tarptautinę migracijos organizaciją ir paaiškinti, kur jie ketina išleisti gautus pinigus.


Tokio plano kritikai jį vadina „nederamu“ teigdami, kad šiandien Britanijoje daug įstatymų besilaikančių šeimų gyvena gaudami mažesnes nei minimalias pajamas.

Neseniai Britanijos valdžia taip pat paskelbė, kad tūkstančiai šalyje kalinčių užsieniečių bus išsiųsti atlikti laivės atėmimo bausmes savo gimtosiose šalyse. Šiuo metu iš Jungtinėje Karalystėje kalinčių maždaug 85 tūkst. žmonių daugiau nei 11 tūkst. yra užsieniečiai. Teisingumo ministerija mano, kad kaip galima daugiau užsieniečių turi būti išsiųsta į jų gimtąsias šalis atlikti bausmių siekiant taupyti valstybės lėšas.

Praėjusiais metais iš Britanijos buvo deportuota 5 tūkst. 530 užsieniečių kalinių.

Pasak portalo 15min.lt, statistiniai duomenys rodo, kad daugiausia užsieniečių Didžiosios Britanijos įkalinimo įstaigose yra iš Jamaikos (942), Nigerijos (727), Airijos (681), Lenkijos (642), Vietnamo (596), Pakistano (440), Somalio (433), Rumunijos (380), Kinijos (364) ir Lietuvos (361).

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla