Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Telšių visuomenės sveikatos centras - be korupcijos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Alina Goršenina | 2010 m. spalio 01, Penktadienis, 06:19

 

Atstovai informuoja, kad Telšių visuomenės sveikatos centras yra suinteresuotas, kad teikiant visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimo, tarpininko kyšininkavimo, papirkimo, piktnaudžiavimų tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo, ir kitų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą).

 

Vienas iš Telšių visuomenės sveikatos centro strateginių veiklos tikslų – šalinti prielaidas korupcijai atsirasti ir plisti. Tam tikslui pasiekti yra patvirtinta korupcijos prevencijos programa ir Korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo 2009-2010 m. priemonių planas.

 

Į Telšių visuomenės sveikatos centro Darbo organizavimo skyriaus vedėją, kuris atsakingas už korupcijos prevenciją ir kontrolę gali kreiptis kiekvienas asmuo, kuris mano turįs žinių arba pagrįstų įtarimų apie valstybės tarnautojo ar darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas.

 

Raginame piliečius būtinai pranešti apie pastebėtas korupcijos apraiškas. Esant asmens pageidavimui Telšių visuomenės sveikatos centras užtikrina jo asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą.

 

Apie korupcijos atvejį (-us) praneškite raštu, telefonu (8 444) 69 991 (darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val., išskyrus penktadienį – nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. ), elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla