Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Siūloma uždrausti rūkyti automobilių salonuose PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. birželio 21, Pirmadienis, 10:58

Jau netrukus rūkaliai gali būti baudžiami už rūkymą automobilių salonuose, jeigu jie dūmą trauks veždami vaikus ar nėščias moteris. Tokią Tabako kontrolės įstatymo pataisą siūlo Seimo narys Gediminas Navaitis. Parlamentaro manymu, taip vaikai būtų apsaugoti nuo pasyvaus rūkymo padarinių.

 

„Šiuo metu įstatymas nenumato draudimo rūkyti transporto priemonės salone, jeigu jame vežami vaikai ar nėščios moterys. Būtina atkreipti dėmesį, kad kai kuriose JAV valstijose, Kanadoje ir Australijoje yra uždrausta rūkyti automobilyje, jei vežami vaikai. Įvesti tokį draudimą svarsto ir Didžioji Britanija. Visos šios priemonės yra skirtos apsaugoti vaikus nuo pasyvaus rūkymo ir jo sukeliamų pasekmių“, - teigiama įstatymo projekto aiškinamajame rašte.

 

G.Navaitis pabrėžia, kad prie vairo rūkantys tėvai savo vaikams kelia didelį pavojų, o pasyvus rūkymas kūdikiui įsčiose kenkia nė kiek ne mažiau.

 

„Pažymėtina, kad pasyvų rūkymą patiriantys vaikai dažniau skundžiasi užsitęsusiu kosuliu, padidėja kvėpavimo takų ligų galimybė, lėčiau vystosi vaisius, padidėja staigios kūdikių mirties galimybė“, - tvirtina parlamentaras.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla