Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Savaitgalį sinoptikai žada ir saulės, ir lietaus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. gegužės 29, Šeštadienis, 04:45

Šį savaitgalį Lietuvoje orai bus permainingi – trumpai palis, tačiau debesims išsisklaidžius, pasirodys ir saulė, prognozuoja sinoptikai. Penktadienio orus lėmęs nedidelis gradiento slėgio laukas vakarinėje Lietuvos dalyje, pirmą dienos pusę atnešęs  lietaus debesis, likusią dienos dalį persikraustė į rytinę šalies pusę. Šeštadienio dieną lietaus zona trauksis į rytų Lietuvą. Vakaruose oras bus jau visai neblogas, o po pietų pasirodys saulė.

„Diena bus be vėjo, visai graži ir maloni. O rytiniuose rajonuose bent jau iki pietų, bet greičiausiai ir po pietų, tai ten tai šen trumpai nulis, net ir perkūnijos galimybė yra. Diena bus debesuotesnė, orai gerės tik vakare“, – prognozavo sinoptikė T. Kaunienė.

 

Oras šeštadienio dieną sušils iki 15–20 laipsnių šilumos. Sekmadienis vėl bus permainingas. Tiesa, šeštadienio vakarą pagerėję orai išsilaikys šiek tiek ilgiau.

 

„Naktis bus mažai debesuota, sausa, rami ir vėsi – temperatūra gali nukristi iki 2–7 laipsnių šilumos. Šalnų, tikėkimės, pavyks išvengti“, – kalbėjo sinoptikė.

 

Dienos pradžia ir rytas bus ramus, saulėtas ir sausas, o įdienojus vėl daugės debesų. Vakarop vakarinius ir pietvakarinius šalies rajonus pasieks nauja lietaus zona.


„Terminis laukas kol kas nesikeičia, tad šilumos sekmadienį gali būti panašiai kaip šeštadienį, 15-20 laipsnių“, – kalbėjo T. Kaunienė. Anot sinoptikės, jei savaitgalį tik palynos, tai kitą savaitę jau sulauksime gausesnio lietaus.

 

{diena }

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla