Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

,,Darom 2010“ abejingi neliko ir mokesčių inspekcijos darbuotojai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. balandžio 19, Pirmadienis, 12:28

Visuotinėje tvarkymosi akcijoje ,,Darom 2010“ dalyvavo ir Telšių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija - praėjusį penktadienį beveik pusė šios institucijos darbuotojų prisidėjo prie aplinkos švarinimosi Telšiuose, Mažeikiuose ir  Plungėje. Apie 70 akcijos dalyvių per keletą valandų surinko daugiau kaip 80 maišų šiukšlių.

Tvarkytos priemiesčių pakelės, miestų teritorijų viešosios prieigos. Akcijos dalyviai surinko įvairiausių šiukšlių sankaupų – nuo plastikinių ir stiklinių butelių, maisto atliekų ir rūbų, padangų iki atsuktuvų, replių ir laužtuvų, aptiktų Mažeikiuose.


,,Po visuotinės akcijos, išjudinusios visą Lietuvą, mūsų šalis tapo švaresnė, - apie pilietinę akciją kalbėjo Telšių AVMI viršininkas Algimantas Laucevičius. – Jeigu kiekvienas žmogus nors maža dalele prisidėtų prie tokio sumanymo, švaros virusas sparčiais tempais paplistų po visą Lietuvą ir ateityje visuotinių atliekų tvarkymo akcijos galbūt nebereikėtų – nuo žemės pakėlę kažkieno kito, o gal ir savo numestą šiukšlę, taptume sąmoningesni, įprastume gyventi švariau, rūpintis ne tik savimi, bet ir aplinka, išdrįstume sudrausminti ne tik save, bet ir kiekvieną, kuris leidžia sau šiukšles mėtyti kur papuola“.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla