Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninės prežiūros darbai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. spalio 02, Trečiadienis, 08:20

Mažeikių rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centras praneša, kad spalio 23 d. vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos garsinės sirenos. Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, o taip pat per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant judriojo ryšio paslaugų teikėjo tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus. Garsinės sirenos bus įjungiamos 11 val. 52 min., o 12 val. 03 min. išjungiamos.


Primename, kad kilus grėsmei ar susidarius ekstremaliai situacijai rajone ar šalyje, gyventojai perspėjami garsinėmis sirenomis.


Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas (civilinei saugai) Antanas Murauskas informuoja, kad įprastomis gyvenimo sąlygomis garsinės sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.


Gyventojai, išgirdę sirenų signalą, turi įsijungti Lietuvos radijo arba vietinės radijo stoties programą ir atidžiai išklausyti informaciją bei rekomendacijas, taip pat nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla