Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Gimė Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis: Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas sulaukė sūnaus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 23, Antradienis, 07:18
Princas Williamas (31) su žmona Kembridžo hercogiene Catherine (31) ant rankų jau sūpuoja jųdviejų meilės vaisių – po ilgo gimdymo pirmadienį, liepos 22-ąją, pasaulį išvydo berniukas.
8 svarus ir 6 uncijas (apie 3,8 kg) sveriantis berniukas gimė 18.24 val. (16.24 val. Didžiosios Britanijos laiku), princas Williamas dalyvavo gimdyme. Apie naujojo monarcho gimimą pasauliui buvo pranešta praėjus keturioms valandoms po jo gimimo – tėvai turėjo šiek tiek laiko vieni patys pasidžiaugti šia žinia.

BBC praneša, kad Catherine su sūnumi naktį praleis St. Mary's ligoninėje, o antradienį jau žada išvykti į savo tėvų namus Berkšyre, kur praleis artimiausias savaites kartu su Williamu ir sūnumi. Princas Williamas ir Catherine kūdikio lyties nežinojo iki pat gimdymo.

Princas Charlesas oficialiame pranešime teigia, kad labai džiaugiasi ir didžiuojasi tapęs seneliu, proanūkiu taip pat labai džiaugiasi karalienė Elizabeth II ir princas Philipas. Princas Williamas vėliau išplatino trumpą oficialų pranešimą: „Negalėtume būti laimingesni“.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla