Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Artimieji ir bičiuliai atsisveikino su gydytoja, publiciste Filomena Taunyte PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 01, Pirmadienis, 07:21
Sekmadienį 16 valandą laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ prasidėjo atsisveikinimas su velione gydytoja, publiciste Filomena Taunyte.
Velionės artimieji ir bičiuliai atsisveikinti atvyko nešini baltomis gėlėmis ir krepšeliais. Laidojimo namų salėje urna su F.Taunytės palaikų pelenais skendėjo gėlių jūroje, o atėję žmonės dalijosi prisiminimais apie gydytoją, draugę, kolegę ir publicistę.

Pareikšti užuojautos ir atsisveikinti su F.Taunyte atvyko premjeras Algirdas Butkevičius su žmona Janina, premjero patarėjas Antanas Vinkus.

„Nebuvo taip, kad su velione bendravau kasdien, tačiau galiu pasakyti, kad ją labai mylėjau kaip žmogų, gerbiau ir bijojau. Visi ją mylėjo ir vertino už tai, kad turėjo savo mąstymą, stengėsi įžiūrėti, kas yra pozityvaus. Paskutinėje išleistoje knygoje ji rašo, kad sutiko daugiau gerų žmogų nei blogų. Anot jos, tie blogi turėjo galimybę pasitaisyti. Jos tikslas – ne pažeminti ar sugniuždyti žmogų, bet jam duoti galimybę pakilti. Ją mylėjo visa Lietuva, nes ji nebijojo sakyti tiesos, pasakyti tiesą, kas negerai, ir paduoti ranką, paglostyti bei pakelti žmogų. Svarbiausia, kad ji buvo žmogus. Sakoma, kad būk žmogumi, ir kiti jais bus“, – apie velionę F.Taunytę portalui Žmonės.lt kalbėjo A.Vinkus.

Urna su F.Taunytės palaikų pelenais iš laidojimo namų bus lydima į Saltoniškių kapines pirmadienį, liepos 1 dieną, 13 valandą.  Pirmadienio rytą Žvėryno bažnyčioje bus laikomos mišios už velionę.

F.Taunytės gyvybė užgeso penktadienį. Žmonės.lt šių metų kovo mėnesį rašė, kad garbaus amžiaus publicistę buvo ištikęs insultas ir ji tąsyk gydėsi ligoninėje.

F.Taunytė buvo kompanijos siela


Visos velionės F.Taunytės knygos buvo išleistos „Tyto alba“ leidykloje, o jos direktorei ir Lietuvos leidėjų asociacijos narei Lolitai Varanavičienei teko garbė ne tik dirbti su šviesaus atminimo gydytoja, bet ir pažinti ją asmeniškai.

„Esame sėdėjusios ir užstalėje, ir šventusios jos jubiliejų. Ji labai mėgo dainuoti ir vertino lietuvių liaudies dainas. Krisdavo į akį labai geras humoro jausmas: ne banalus, kiekvienoje situacijoje ji rasdavo ar istoriją, ar anekdotą – visi prie stalo griūdavome iš juoko. Filomena visada buvo kompanijos siela, sugebėdavo apie bet ką pasakyti pačią esmę: daugelis suka aplink, bet nemato tos esmės. Filomenos savybė buvo smogti tiesiai į dešimtuką“, – prisiminimais apie šviesaus atminimo moterį dalijosi L.Varanavičienė.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla