Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Didžiojoje Britanijoje – sustiprinta parengtis: ruošiamasi karališkajam gimimui PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. birželio 27, Ketvirtadienis, 08:54
Didžioji Britanija ruošiasi ilgai lauktam įvykiui. Pirmasis netikras aliarmas nuskambėjo savaitgalį, kai princo Williamo kolegos gelbėjimo malūnsparniu po misijos skrisdami į savo bazę praskrido virš tuo metu vykusių vestuvių. Jose dalyvavo ir princas Williamas su žmona Catherine.
Žinoma, visi svečiai pagalvojo, kad Kate prasidėjo gimdymas, o malūnsparnis buvo atsiųstas ją nuskraidinti į ligoninę. Net pats Williamas atrodė šiek tiek susijaudinęs, kai akis pakėlė į dangų.

Iš tikrųjų, geltono gelbėjimo malūnsparnio pilotai nusprendė tiesiog pasilinksminti praskrisdami virš savo karališkųjų draugų Melissos Percy ir Thomo van Straubenzee vestuvių ceremonijos.

Nors karališkasis kūdikis turėtų gimti ne anksčiau nei po trijų savaičių, t. y. liepos 13 dieną. „Daily Telegraph“ rašoma, kad „Kembridžo hercogienė gali pagimdyti anksčiau nei liepos 13 dieną, bet tikroji data laikoma paslaptyje, panašiai elgėsi ir princesė Diana“.

1982 metais princesė Diana visus apgavo pranešdama, kad vaiko gimimas planuojamas liepos 1 dieną. Iš tikrųjų princas Williamas gimė dešimčia dienų anksčiau – birželio 21-ąją.

Gimdymui ruošiamasi labai įtemptai. Williamas ir Kate tikisi, kad gimdymas vyks šv. Marijos ligoninėje, toje pačioje, kur gimdė princesė Diana.

Kiti žingsniai priklauso nuo to, kuriuo paros metu gims kūdikis. Jei tai įvyks viduryje nakties, karalienė Elizabeth II savo rūmų darbuotojams įsakė jokiu būdų nepradėti šūkauti „tai – mergaitė!“ arba „tai – berniukas!“, o žinia negali patekti į spaudą, jei pati karalienė dar nebus to sužinojusi. Po kūdikio gimimo pačioje ligoninėje princas Williamas pristatys trumpą pranešimą spaudai.
 

Įdomus faktas – pagal tradicijas, visų pirma, kūdikio gimimas bus užregistruotas rašte, kuriame bus užfiksuotas kūdikio svoris ir lytis, ir bus pasirašytas gydytojų. Vėliau raštas bus viešai demonstruojamas priešais Bakingamo rūmus. Tik tada žinia bus paskelbta spaudoje.

Per dieną iš pabūklų bus iššauta bent viena salvė. Nebus apsieita ir be miesto šventės, juk reikia paminėti naujojo būsimojo karaliaus ar karalienės gimimą.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla