Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Birželio 13 horoskopas 12 zodiako ženklų: PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. birželio 13, Ketvirtadienis, 02:59

Avinas
Ši diena atneš įvairių dialogų, rimtų ir nerimtų kalbų poreikį, skatins pasikeisti nuomonėmis su artimos aplinkos žmonėmis, kolegomis. Būsite nusiteikę išklausyti kitus, patarti, suteikti pagalbą artimiesiems. Jūsų įtaka sustiprės.
Tauras
Gali pasireikšti jūsų globėjiškumas, rūpestingumas, tačiau bus tam tikrų išskaičiavimų. Galbūt stengsitės įtikti kažkokiam žmogui, tikėdamiesi iš jo naudos. Tikėtinos išlaidos, susijusios su namų remontu, apdaila, žemės ūkiu.


Dvyniai

Šiandienė sėkmė labai priklauso nuo jūsų žavesio ir gerbėjų palankumo. Ji bus ypač akivaizdi, jei jūsų karjera susijusi su pramogų verslu, menais, vaikais, grožiu. Tikėtina, kad gausite pakvietimą į pasimatymą, pobūvį ar šou renginį.

Vėžys

Sėkmę gali atnešti darbas arba santykiai, neperžengiantys jūsų dalykinio gyvenimo ribų. Galite tikėtis reikšmingo nutikimo, pokyčių darbe. Konkrečių rezultatų galite sulaukti iš planuotų dalykinių susitikimų.

Liūtas

Šiandien aktyviai bendrausite. Tačiau nebus lengva suprasti kitus, nes jie linkę slopinti tikruosius savo jausmus ir impulsus. Tikėtina, kad užmegsite naudingus dalykinius ryšius. O štai flirtas, romantika gali ypač įpareigoti.

Mergelė

Tikėtinos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, draudimu, paskolomis. Gali kilti noras atsikratyti nereikalingų, įgrisusių daiktų ir su jais susijusių prisiminimų. Taip ir padarykite.

Svarstyklės

Tai, kas kėlė abejonių, pagaliau vienaip ar kitaip išsispręs. Tikriausiai priartėsite prie tikslo, kuris susijęs su užsieniu arba mokslu, karjera. Iš toli gausite žinią arba sulauksite svečio. Arba įdomiai padiskutuosite virtualioje viešoje erdvėje.

Skorpionas

Labai konkreti, dalykiška diena. Profesinės, finansinės jūsų ambicijos arba susidomėjimas pasiturinčiu, įtakingu asmeniu paskatins konkrečiai veikti ir priimti atsakingą sprendimą. Panašu, kad dėl to nesigailėsite.

Šaulys

Tikriausiai nemažai nuveiksite savo ir kitų labui, aplankysite seną bičiulį arba užmegsite naują svarbią pažintį. Sugebėsite prisitaikyti ir valdyti aplinkybes, organizuoti, palaikyti reikalingus pokalbius, sudominti žmones.

Ožiaragis

Kai kuriuos nesklandumus vaizduotėje išgyvensite giliau, nei iš tikrųjų to verta tikrovė. Galbūt gausite anoniminį laišką, žinutę. Daugiau dėmesio skirkite šeimos nariams. Tai padės išsaugoti jei ne šilumą, tai bent tarpusavio supratimą.

Vandenis

Jūsų jausmai įgaus kiek pragmatišką atspalvį, jei jie buvo sentimentalūs ir padriki. Planuosite, galvosite, ką gausite ar prarasite dėl asmens, kuris jumis domisi. Būtų šaunu, jei pajustumėte ir moralinę atsakomybę už priimamus sprendimus.

Žuvys

Šiandien jūsų sugebėjimai, valia bus nukreipti pinigams uždirbti. Galima tikėtis naudos iš komercinės veiklos. Turbūt pavyks pasirašyti norimą kontraktą. Jei turite savo įmonę, rūpinsitės jos dizainu, darbuotojų įvaizdžiu.

 

Vytautus.com

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla