Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Motinos dieną pradžiugins 18 laipsnių šiluma ir giedri orai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 04, Šeštadienis, 07:33

Prasidėjus paskutiniam pavasario mėnesiui, savaitės pabaigoje, galimas lietus. Savaitgalis bus sausas. Pirmoji jo pusė numatoma gana debesuota, o sekmadienis bus saulėtesnis.
Penktadienį galimas dažnesnis lietus. Pradės pūtėi rytų vėjas. Kaune visą parą bus apsiniaukę ir kris negausus lietus. Naktį ir ryte bus apie 11 laipsnių šilumos, įdienojus vyraus 15 laipsnių temperatūra. Vilniuje naktį palis gausiau, vėliau lietaus tempai mažės. Temperatūra svyruos tarp 10–13 laipsnių. Šiauliuose apie 7–9 laipsnius šilumos numatoma naktį ir ryte, tuo metu bus debesuota su pragiedruliais.

 

Įdienojus debesys galutinai uždengs dangų, oras sušils iki 15 laipsnių. Pajūryje dangus numatomas giedras, apie 6–7 laipsnius šilumos bus naktį ir ryte. Dienos metu temperatūra sieks 12 laipsnių šilumos.

Šeštadienį lietaus tikimybė bus maža, tačiau dangumi vis plauks debesys. Pasisuks vėsokas šiaurės vėjas. Kaune naktį ir ryte bus apie 10–11 laipsnių šilumos, įdienojus apie 16 laipsnių. Vilniuje visą parą tiršti debesys dengs dangų. Naktį ir ryte temperatūra sieks 9–10 laipsnių, dienos metu bus 15 laipsnių šilumos. Šiauliuose apie 7–11 laipsnių šilumos bus naktį ir ryte. Iki 17 laipsnių temperatūra pakils dieną. Pajūryje naktį ir ryte numatomas debesuotumas, oras sušils iki 8–9 laipsnių. Įdienojus debesys prasiskirstys, bus apie 10 laipsnių šilumos.

Sekmadienį debesys prasiskirstys, bus truputį šilčiau. Kaune apie 10–12 laipsnių šilumos bus naktį ir ryte. Dienos metu oras sušils iki 17 laipsnių. Vilniuje lietaus nenumatoma, tačiau dangus bus apniukęs. Iki 11–13 laipsnių oras sušils naktį ir ryte, iki 18 laipsnių temperatūra pakils dieną. Šiauliuose vyraus nedidelis debesuotumas. Apie 8–11 laipsnių šilumos numatoma nakties ir ryto metu, apie 17 laipsnių šilumos bus dieną. Pajūryje nedideli debesys pasirodys nebent vakarop. Iki tol dangus bus giedras. Apie 6–8 laipsnius šilumos bus naktį ir ryte. Dienos metu temperatūra sieks 10 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt prognozėmis, ateinanti savaitė numatoma gana saulėta, termometrai fiksuos 20 laipsnių ir daugiau.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla