Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Dar galite pasinaudoti kompensacija už pirktą televizoriaus priedėlį PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 26, Penktadienis, 07:25

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad iki lapkričio 20 dienos bus priimami gyventojų paraiškų prašymai dėl skaitmeninės televizijos priėmimo įrangos (priedėlių) įsigyjimo kompensavimo.
Mažeikiškiai, pageidaujantys gauti kompensaciją, Socialinės paramos skyriui (Stoties g. 18) turi pateikti: prašymą-paraišką; pažymas apie pajamas, jeigu bendrai gyvenantys asmenys ar vienas gyvenantis asmuo nėra socialinės paramos gavėjai; skaitmeninės televizijos priėmimo įrangos pirkimą patvirtinančius dokumentus (sąskaitą faktūrą ir mokėjimo dokumentą (kasos čekį, kasos pajamų orderį, mokėjimo nurodymą ar kita).


Seniūnijų gyventojai reikalingus dokumentus turi pateikti gyvenamosios vietos seniūnijoje.
Kompensacija pareiškėjams bus išmokėta per 6 mėnesius nuo sprendimo dėl jos skyrimo priėmimo dienos.
Kompensuojamos tik nuo 2012 m. balandžio 30 d. iki 2012 m. lapkričio 20 d. patirtos televizorių priedėlių įsigijimo faktinės išlaidos, bet ne didesnės kaip 100 litų.


Teisę į išlaidų kompensaciją turi mažas pajamas gaunantys bendrai gyvenantys asmenys bei vieni gyvenantys asmenys, jeigu vidutinės pajamos per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio – šiuo metu 525 Lt;
Bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens vidutinės mėnesio pajamos kompensacijai gauti apskaičiuojamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo (Žin., 2006, Nr. 130-4889) 17 straipsniu: pagal 3 kalendorinių mėnesių iki kreipimosi dėl kompensacijos mėnesio pajamas bei pagal kreipimosi dėl kompensacijos mėnesio pajamas, jeigu bent vieno iš bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens pajamų šaltinis ar bendrai gyvenančių asmenų sudėtis, palyginti su 3 praėjusiais kalendoriniais mėnesiais, pasikeitė.


Išsamesnė informacija teikiama Socialinės paramos skyriuje arba seniūnijose. Telefonai pasiteiravimui: 8 (443) 90670; 8 (443) 90144.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla