Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Šventinį savaitgalį neišvengsime lietaus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. birželio 22, Penktadienis, 08:48

Kaip ir neretai atsitinka, taip ir šiemet per Jonines numatomas lietus. Smarkiausiai lis penktadienį, bei šeštadienio naktį, o švenčių sekmadienį pasirodys tik trumpi lietūs. Išliks vidutiniškai šilta.

Ties centrine Europa vyraujantys pietvakarių srautai Lietuvos link toliau gabena drėgmę ir lietų. Vienas po kito iš pietų Europos atkeliaujantys ciklonai ir artimiausiomis paromis Lietuvai toliau neš debesis ir lietų. Orai vėsūs nebus, tačiau tikros vasariškos šilumos taip pat nenumatoma.


Šiandien, penktadienį,
pietinio ciklono debesys daugeliui rajonų atneš lietaus, vietomis gali nugriaudėti ir perkūnija. Pūs vidutinio stiprumo pietryčių vėjas. Aukščiausia oro temperatūra dieną pakils iki 18-23 laipsnių šilumos.

Šeštadienio
naktį daugelyje rajonų palis, šiaurės rajonuose gali palyti smarkiai. Dieną lietus palaipsniui liausis ir po pietų lyti jau nebeturėtų. Vėjas pasisuks iš vakarų, bus gūsingas, ypač pajūryje. Oro temperatūra lietingą naktį bus 11-16, dieną laukiama 17-22 laipsnių šilumos.

Sekmadienį,
per Jonines, šalyje kai kur susidarys trumpas vasariškas lietus, vietomis gali sudundėti ir perkūnija. Pūs nestiprus pietvakarių vėjas. Žemiausia oro temperatūra naktį kris iki 7-12, dieną pakils iki 19-24 laipsnių šilumos.

Ateinančios savaitės pradžioje aktyvi atmosferos cirkuliacija ties centrine bei šiaurės Europa tęsis. Orai Lietuvoje išliks nepastovūs. Jau pirmadienį kitas ciklonas vėl žada sukelti smarkias liūtis, vėliau orai taps vėsesni. Vasariškos kaitros nenumatoma ir iki pat liepos pradžios.


Orai.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla