Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mažajai Augustei reikia Jūsų pagalbos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gegužės 15, Antradienis, 13:15

Vakar Infoažeikiai.lt redakcija gavo laišką, kuriame mums buvo papasakota itin jautri istorija apie mažą mergaitę Augustę. Laiško autorė prašė pasidalinti juo su mūsų skaitytojais ir nuoširdžiai tikisi sulaukti Jūsų pagalbos.

Savo ruožtu perduodame Jums, gerbiami mūsų skaitytojai, gautą istoriją ir viliamės, kad taip prisidėsime prie mažosios mergaitės išgijimo.

Kreipiuosi į Jus ir tikiuosi, kad neliksite abejingi. Norėjau paprašyti Jūsų pagalbos, jei ne finansinės, tai bent pagalbos paviešinant šią istoriją, kad kuo daugiau žmonių sužinotų ir galimai prisidėtų prie mūsų, susivienijusių padėti mažajai dviejų metukų Augustei.

 

Sudėtingai skambanti diagnozė

 

Mergaitė šiuo metu labai sunkiai serga ir gydosi LSMUL KK Onkologijos skyriuje.
Diagnozė:
Pagr.:NEOPLASMA CEREBRI.GLIOMA HYPOTHALAMI.(C71.8)
Kompl.:HYPOPITUITARISMUS(E23.0).DIABETES INCIPIDUS(E23.2).

 

Trumpa ligos istorija

 

2011m. Augustė gydyta VUL vaikų ligoninėje dėl vėmimo, dėl dehidratacijos, sąmonės sutrikimo. Skubos tvarka atlikta galvos smegenų KT - diagnozuotas III skilvelio srities navikas, bioopstrukcinės hidrocefalijos požymiai. Taip pat atlikta ventrikuliostomija. Būklei pagerėjus perkelta į LSMU KK vaikų neurochirurgijos sk. tolimesniam ištyrimui ir gydymui.

 

Atlikta operacija, kurios metu neradikaliai pašalintas navikas. Pathistologiškai - pilocitine astrocitoma PSO I laipsnio, Ki-67 vietomis siekia 30 %. Prieš operaciją stebėta hiponatremija, po operacijos diagnozuotas panhipopituitarizmas, skirtas gydymas vaistais.

 

2012m. pakartotas MRT, navikas didėja. Konsiliumas rekomendavo gydymą – operacinis ir chemoterapija, arba tik chemoterapija.

 

Šie gydymo metodai tik laikinai sustabdo naviko augimą. Kitos šalys jau taiko naujus gydymo metodus, kurie gali sustabdyti naviko augimą ilgam laikui arba jis gali išnykti visai.

 

Šiuolaikinio gydymo kaina - 200 000Lt

 

Norint mergaitę vežti į Maskvą arba Vokietiją, kur jai būtu taikomi kiti, pažangesni ir veiksmingesni gydimo metodai, mamai reikia 200 000lt.

 

Niekada negalime žinoti, ar kada mus neištiks sunki bėda. Augustė yra nuostabaus grožio mergytė, jau šiemet turėjusi pradėti lankyti kūdikių muzikos mokyklą. Ji dar per maža pasakyti, kaip šiuo metu jaučiasi, per maža prašyti pagalbos.

 

Nedidelė kiekvieno iš mūsų auka gali išgelbėti mergytę

 

Jei tu šiandien nenusipirktum žurnalo, sutaupytum ruošdamas pietus ar pramogaudamas, o litą ar du pridėtum prie Augustei aukojamų pinigų, galbūt visi kartu mes išgelbėtume šito stebuklo gyvybę.

 

„Liga pakeitė mūsų dukrytės 1 metų 11 mėnesių amžiaus gyvenimą. Su didžiausia pagarba nuoširdžiai prašome padėti. Tikimės Jūsų dėmesio ir pagalbos tolimesniame gydyme užsienio šalyje”, – kreipiasi į visus Augustės mama.

 

Lietuvoje informaciją apie Augustę bandome platinti vieni per kitus ir taip pat aukojam, kas kiek galim. Šiuo metu mes galime paaukoti Augustės gydymui dviem būdais:

 

1. Pervesdami pinigus į banko sąskaitą SEB banke. Gavėjas: Jolita Matkevičienė Saskaitos numeris: LT077044060007817784
(AB SEB bankas,Gedimino pr. 12,LT- 01103 Vilnius,Banko kodas 70440) SWIFT – CBVILT2X

 

2. Pervesdami pinigų į Paypal sąskaitą: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Butų gerai, kad į laukelius Subject ir Message irašytumėt: Donate little girl Auguste from Lithuania (tokiu budu Paypal žinos, kad pinigai renkami mergaitei)

http://ikrauk.15min.lt/aktualu/64769

VIDEO apie Augustę: http://tv.lrytas.lt/?id=13363258281335747288

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla