Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Stankūnaitė nepyksta ant Garliavoje budinčių žmonių PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 17, Antradienis, 07:46

Dėl dukros globos kovojanti ir teismo sprendimo įvykdymo perduoti dukrą laukianti Laimutė Stankūnaitė savo tinklaraštyje kreipėsi į Garliavoje susirinkusius žmones, teigdama, kad ant jų nepyksta.

„Nors dauguma Jūsų manęs nekenčiate, nuoširdžiai sakau – nepykstu ant jūsų. Suprantu, kad stovėdami Garliavoje jūs išreiškiate protestą prieš mūsų valstybę, vangiai savo funkcijas atliekančią teisėsaugą, galų gale – valdžią, kuri negina savo šalies piliečių teisių“, – pranešime teigia L. Stankūnaitė.


„Suprantu Jūsų nusivylimą bei desperaciją. Suprantu, nes pati nuo 2006 metų lig šiol kovoju dėl savo Dukrelės“, – Garliavoje, Klonio gatvėje, prie Kedžių ir Neringos Venckienės namų budintiems žmonėms teigia L. Stankūnaitė.

Ji taip pat tvirtina, kad „to, ką dabar matome, tikrai nebūtų, jei valstybės pareigūnai būtų laiku ir tinkamai pradėję tirti „pedofilijos“ bylą.

„Patikėkite, jeigu mūsų valstybės institucijos būtų laiku ir tinkamai pradėjusios tirti vadinamąją „pedofilijos“ skandalą, jeigu visi pareigūnai būtų tinkamai atlikę savo darbą, to, ką matome ir turime dabar, tikrai nebūtų. Nebūtų istorijos, kuri virto „šmeižto, kliedesių ir žudynių byla“, būtų padėtas taškas, išsaugotos žmonių gyvybės…“

Pasak jos, tinkamas tyrimas galėjo išgelbėti ne vieną gyvybę.

„Tereikėjo kvalifikuotai ir visapusiškai ištirti pateiktus kaltinimus tariama „pedofilija“ ir visiems būtų aišku, taip buvo ar ne… Gal tada nebūtų tokių skaudžių pasekmių, 2009-ųjų spalio 5-ąją nužudytos mano mylimos sesers Violetos, teisėjo Jono Furmanavičiaus, gal lig šiol būtų gyvas ir mano dukrelės tėtis Drąsius, gal dabar gyventų ir man daug teisinėmis priemonėmis padėjęs Andrius Ūsas, gal nebūtų žuvęs ir Vaidas Milinis?..

Suprantu Jus, Garliavoje budinčius žmones… Kiekvieną dieną gyvenu viltimi, kad išauš ta diena, kai Lietuvoje bus gerbiami įstatymai, bus paisoma žmogaus teisių, o lietuviai galės didžiuotis, kad juos gina ir saugo Lietuvos Respublika.“

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla