Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Verslo idėja mažeikiškiams PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 11, Trečiadienis, 09:18

Kai kurie degalų prekeiviai Latvijoje perka Mažeikiuose gamintą benziną, o parduoda savo šalyje, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Kol Lietuvos valdžia svarsto, ar verta sumažinti akcizus benzinui, verslininkai jį jau senokai perka kaimyninėje šalyje ir pardavinėja čia.

Kad „Orlen Lietuva” kaimynams degalus parduoda pigiau nei mūsiškiams, jau seniai ne paslaptis, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Latvijoje ir Estijoje konkurencija kur kas didesnė negu Lietuvoje, tad degalų gamintojai priversti į tai reaguoti. Todėl latviams ir estams lietuviški degalai kainuoja mažiau.


Lietuviškų degalinių sąjungos tarybos pirmininkas Romandas Sadauskas skaičiuoja, kad lietuviškas benzinas Latvijoje pigesnis 5 centais, tad nuo vieno benzinvežio susitaupo 1500 litų. Anot jo, Lietuvoje pagamintą benziną Latvijoje perka mažesni mūsų šalies degalinių tinklai. Daugiausia įvežtinių degalų lieka Žemaitijoje, iki kurios atvežti pigiau negu iki Vilniaus ar Kauno.

Tokia lietuviško verslo realybe mūsų kaimynai visiškai nesistebi. „Pas mus Mažeikių benzinui yra su kuo konkuruoti, tad „Orlen Lietuva” degalus čia siūlo pigiau nei jūsų šalyje”, – „Lietuvos rytui” teigė Latvijos naftos produktų prekybos asociacijos vadovas Martinis Stiranas. Kaimyninėje šalyje lietuviškas benzinas užima 70 procentų, o dyzelinas – tik 30 procentų rinkos.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla