Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Ar mažeikiškiai prieš Velykas apsipirks Lenkijoje PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 04, Trečiadienis, 07:33

Šalies didieji prekybos tinklai artėjant Šv. Velykoms tikisi padidinti ne tik maisto, bet ir įvairių suvenyrų bei dekoracijų pardavimus, tačiau smulkieji prekybininkai sako šventiško pirkėjų susidomėjimo nejaučiantys ir jau nusiteikę, kad dalis žmonių apsipirkti prieš šventes vyks į Lenkiją.


Didžiųjų prekybos tinklų atstovai sako, kad žmonės prieš Šv. Velykas daugiausiai perka tai, kas reikalinga šventiniam stalui, todėl kartais išauga kiaušinių, žuvies, mėsos ir saldumynų pardavimai, tačiau nevengiama įsigyti ir simbolinių dovanėlių, rašo delfi.lt.

 

 

Tačiau Lietuvos smulkiuosius verslininkus ir prekybininkus vienijanti asociacija nusiteikusi ne taip optimistiškai – esą prekybininkams turgavietėse pasikalbėjus su pirkėjais, paaiškėjo, kad kas antras – trečias žmogus planuoja šventėms apsipirkti Lenkijoje.

 

„Labai daug žmonių šiomis dienomis išvažiuoja į Lenkiją apsipirkti: smulkieji prekybininkai klausė pirkėjų, ką šie planuoja įsigyti prieš šventes, ir praktiškai kas antras – trečias žmogus atsakė, jog važiuos į Lenkiją apsipirkti, nes pasiskaičiavo, kad taip labiau apsimoka, o jei dar kooperuojasi su draugais tai apsimoka dar labiau. Tikrai turbūt lenkų valdžia svarstys klausimą, kaip pastatyti paminklą Lietuvos valdžiai už tai, kad keliama Lenkijos ekonomika“, – svarsto asociacijos vadovė Zita Sorokienė.

 

Pasak jos, vangesniems pardavimams prieš Šv. Velykas turės ir tai, kad žmonės reikalingų atributų ir puošmenų artėjančiai šventei įsigijo per gausias Kaziuko muges.

 

Z. Sorokienė pastebi, kad apskritai turgavietės, palyginti su pernai, žymiai ištuštėjo.

 

Šiemet pirmoji Šv. Velykų diena bus balandžio 8-ąją, o ateinantis savaitgalis truks tris nedarbo dienas.

 

Kviečiame diskutuoti. Ar mažeikiškiai važiuoja į Lenkiją apsipirkti? Ar apsimoka važiuoti kone 350km dėl pigesnių prekių?

 

{15min.lt}

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla