Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Savaitgalio nusikaltimai Mažeikiuose PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. liepos 11, Pirmadienis, 08:30

Savaitgalį, liepos 8 - 10 dienomis, Mažeikių policijos komisariate pradėti septyni ikiteisminiai tyrimai.

Pirmas ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal UAB „Šiaulių ryšių objektų statyba“ pareiškimą apie tai, kad 2011-06-28 d. Viekšnių mst., remontuojamame objekte buvo pavogta 85 metrai plastikinių vamzdžių.

 

Kitas ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal pilietės A. B. gim. 1975 m. gyv. Mažeikiuose pareiškimą apie tai, kad buvo pavogtas pareiškėjai priklausantis dviratis „CALVIN“. Dviratis buvo pastatytas prie Ventos g. 63-čio namo ketvirtos laiptinės ir  prirakintas spyna prie metalinio vamzdžio šalia įėjimo durų.

 

Dar vienas ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal G. K. gim. 1991 m. gyv. Mažeikiuose pareiškimą. kad nuo Pavasario g. 31 namo trečios laiptinės buvo pavogtas dviratis, kuris buvo paliktas prirakintas spyna prie dujų vamzdžio.

 

Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal piliečio L.Z. gim. 1980 m. gyv. Mažeikiuose pareiškimą, kad buvo apvogtas sandėliukas. Iš sandėliuko pavogti žvejybos įrankiai ir konservuoti produktai.

 

Mažeikių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal pilietės R.S. gim. 1967 m. gyv. Žemalės k., Mažeikių raj. pareiškimą, kad apie 22.40 val., sodybos kieme, trys nepažįstami jaunuoliai, sumušė ją ir vyrą R. S. taip viešoje vietoje įžūliu elgesiu bei patyčiomis buvo pademonstruota nepagarba aplinkiniams ir sutrikdyta visuomenės rimtis.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal pilietės I. K. gim. 1950 m., gyv. Mažeikių r. pareiškimą, kad nenustatytas asmuo išdaužė, gyvenamojo namo dvejų langų stiklo paketus.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas ir pagal piliečio M.T. gim. 1987 m. gyv. Mažeikiuose pareiškimą, kad išmušus sienoje skylę buvo įsibrauta į jam priklausantį garažą, esantį 57-ame garažų kooperatyve, Gamyklos g. 34 c, Mažeikiuose.

 

Mažeikių policijos komisariato informacija

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla