Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Įkliuvo rusiškų vaistų pardavėjos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Alina Goršenina | 2010 m. spalio 26, Antradienis, 10:14

Ketvirtadienį ir penktadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tikrindami Tauragės miesto prekyvietes, nustatė dvi moteris, neteisėtai prekiavusias rusiškais vaistais ir vaistiniais preparatais.

Tauragiškė O. G. prekybos vietoje turėjo net 119 rūšių vaistų ir 39 pakelius cigarečių su rusiško pavyzdžio banderolėmis.

Kita pardavėja G. V. be  įvairių Rusijoje pagamintų higienos priemonių pirkėjams siūlė ir 6 rūšių medicininių preparatų ampulių, tablečių, kapsulių ir tepalų pavidalu.


Abi prekiautojos policijai yra gerai žinomos. Moterys, nepaisydamos joms skiriamų nuobaudų, reguliariai pažeidinėja ne tik prekybos vaistais, bet ir akcizais apmokestinamų prekių laikymo ar realizavimo nustatytą tvarką.

 

Policija gyventojus įspėja, kad turgavietėse parduodami vaistai gali būti ypač kenksmingi sveikatai. Neretai šie preparatai yra laikomi netinkamomis sąlygomis, pažeidžiamos jų pakuotės, parduodami ir pasibaigusio galiojimo termino vaistai bei medicininiai preparatai.

 

Vaistų, neteisėtai parduodamų turgavietėse, kokybės ir sudėties nekontroliuoja ir netvirtina jokia vartotoją sauganti tarnyba, dauguma jų nėra registruoti Europos Sąjungoje, jų neskiria joks gydytojas, todėl gyventojai, užsiimantys savigyda, tokiais preparatais ypač rizikuoja savo ir artimųjų sveikata ir gyvybe.

 

Neteisėtas vertimasis vaistais asmenims užtraukia baudą nuo 500 Lt iki 1 000 Lt su prekių konfiskavimu.

 

Tauragės aps. VPK informacija

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla