Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Išaiškintas ir nubaustas šiukšlintojas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. lapkričio 26, Antradienis, 10:35

Mažeikių rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nubaustas Mažeikių rajono gyventojas R. B., kuris spalio 31 d. Viekšnių gatvėje ties įvažiavimu į Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teritoriją netinkamai atsikratė atliekomis.

 

Spalio 31 d. nusikalstamą veiką pamatė ir užfiksavo Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Siminkevičius ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Paradnikas.

 

Savivaldybės administracija kreipėsi į Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrį prašydama padėti nustatyti netinkamai atliekomis atsikračiusį fizinį ar juridinį asmenį.

 

Rašte nurodoma, kad Viekšnių gatvėje ties įvažiavimu į Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teritoriją buvo palikti du plastikiniai maišai, kurių kiekvieno talpa apie 1 m³. Maišai buvo prikrauti nebenaudojamų automobilių plastikinių bei guminių detalių. Šioje vietoje atliekas šalinti draudžiama.

 

Mažeikių policijos komisariatas išaiškino ir nubaudė pažeidėją R. B., Palnosų kaimo gyventoją, pagal Administracinio teisės pažeidimo kodekso 161-1 straipsnį (Savivaldybių tarybų patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas) ir Mažeikių rajono savivaldybių tarybos 2010 m. balandžio 22 d. sprendimu Nr. T1-140, 31.1 punktą (šiukšlinti, palikti, išmesti nenaudojamas ar sugedusius, sulūžusius daiktus, kitas atliekas) pinigine bauda.

 

Mažeikių savivaldybės ryšių su visuomene skyrius

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla