Ukmergės rajone į kanalizacijos šulinį įkrito du žmonės, penkiasdešimtmetis vyras žuvo, 35 metų moteris išgelbėta

Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Ukmergės rajone į kanalizacijos šulinį įkrito du žmonės, penkiasdešimtmetis vyras žuvo, 35 metų moteris išgelbėta PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugpjūčio 09, Penktadienis, 10:06
Ukmergės rajono ugniagesiai gelbėtojai penktadienio rytą skubėjo į pagalbą dviems žmonėms, kurie įkrito į kanalizacijos šulinį. 50 metų vyras per incidentą žuvo, 35 metų moteris išgelbėta.
Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, penktadienį apie 8.38 val. gautas pranešimas apie tai, kad Ukmergės r., Veprių miestelyje, Pergalės g. 17 į kanalizacijos šulinį įkrito du žmonės.
Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Kaip redakcija sužinojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente, į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai iš 5 metrų gylio ištraukė 35 metų moterį ir 50 metų vyrą.

Moteris sąmonės nebuvo praradusi, ji perduota greitosios pagalbos medikams. Tuo tarpų vyriškis buvo be gyvybės ženklų. Jis dar buvo gaivinamas, tačiau galiausiai medikai konstatavo vyro mirtį.

Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko valant kanalizacijos šulinį. Incidento aplinkybes aiškinasi Ukmergės r. policijos pareigūnai, kurie dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla