Gintarė Gurevičiūtė: anapus išėjo viena didžiausių mano gyvenimo dalių

Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Gintarė Gurevičiūtė: anapus išėjo viena didžiausių mano gyvenimo dalių PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugpjūčio 05, Pirmadienis, 07:44

Šeštadienį paryčiais paskelbus, kad kraupioje autoavarijoje žuvo Gintarės Gurevičiūtės brolis Kęstutis, abejingų neliko. Sakoma, kad draugus nelaimėje pažinsi, tad artimų bičiulių Gintarė tikrai turi. Visi jai linki stiprybės, reiškia užuojautą.
Gintarė neatsiribojo ir neužsidarė, visiems garsiai paskelbė, kad anapus išėjo viena brangiausių jos gyvenimo dalių.
„Vakar anapus išėjo viena didžiausių mano gyvenimo dalių, po kurios aš niekada nebebūsiu tokia, kaip buvus. Gyvenimo be savo brangiausio žmogaus – neįsivaizduoju. Kęstuti, tu man buvai viskas!

 

Mes augom kartu kaip dvyniai. Gavęs saldainį visada klausdavai: o Gintarei?? Neimdavai, kol neatsirasdavo antras. Dar paauglystėj sakydavai, kad jei Gintarė šoktų į ugnį, tu eitum paskui ir ne kartą man tai įrodei. O aš tau nebuvau pakankamai gera, dėmesinga, kartais suprantanti. Nepadėjau, kiek galėjau, kai tau reikėjo. Broli, aš tave myliu beprotiškai ir be tavęs gyventi negaliu... Tu esi pats gražiausias, protingiausias, mieliausias kada nors mano sutiktas žmogus, kodėl taip nutinka, kodėl likimas toks neteisingas? Tu taip mylėjai gyvenimą, turėjai tiek planų... Dieve mano...“

Palaikymą Gintarei išreiškė ir žinomi žmonės. Oksana Zlatkovaitė rašė: „Gintare, nėra pasaulyje jokios kalbos, kurios žodžiais būtų įmanoma Tau išreikšti užuojautą... Tokios žaizdos net laikui bėgant neužgis. Būk stipri!“

Renata Klimaitytė, Greta Gylytė, Kristina Tarasevičiūtė, Vita Jakutienė, Aurimas Juodiškis, Goda Alijeva, Valerijus Gigevičius, Ingrida Martinkėnaitė ir dar daugelis kitų linkėjo jai išlikti stipriai. Visi jie skelbė, kad Kęstutis buvo nepakartojamas žmogus.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla