Mirė Ventos socialinės globos namų auklėtinis, neįgalus berniukas užspringo maistu

Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Mirė Ventos socialinės globos namų auklėtinis, neįgalus berniukas užspringo maistu PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 25, Ketvirtadienis, 11:14
Trečiadienį mirė Ventos socialinės globos namų auklėtinis. Įtariama, kad sunkią negalią turintis berniukas mirė užspringęs maistu.
Policijos departamentas praneša, kad trečiadienį apie 22.15 val. Akmenės rajone, Paeglesių kaime, maistu užspringo ir mirė 2001 m. gimęs berniukas.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad incidentas įvyko Ventos socialinės globos namuose. Miręs dvylikametis globotinis turėjo sunkią negalią. Globos namų darbuotojų iškviesti medikai berniuko išgelbėti nebespėjo.

„Dėl šio įvykio nedelsiant pradėtas ikiteisminis tyrimas. Bendradarbiaudami su policija, tikiuosi, kuo skubiau išsiaiškinsime visas šio įvykio aplinkybes ir, jei bus nustatyta asmenų kaltė, imsimės labai griežtų atsakomybės priemonių“, – sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Ministrė taip pat sudarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovų komisiją, kuri aiškinsis, ar globos namuose nebuvo pažeistos vidaus tvarkos taisyklės.

Vasario mėnesį iš šių globos namų į ligoninę pateko išsekusi septynmetė. Mergaitė nesvėrė nė šešių kilogramų. Kaip 15min.lt jau anksčiau rašė, globos namų direktorės Gražinos Banienės teigimu, į Ventos socialinės globos namus 2011 m. patekusi mergaitė svėrė tiek pat. Sunkią negalią turinti mažametė buvo maitinama per zondą.

Mergaitė į ligoninę pateko sušlubavus sveikatai. Gavusi tinkamą priežiūrą ir maistą per kelias dienas mažametė priaugo svorio.  Po incidento, kilusio Ventos socialinės globos namuose, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pradėjo tirti aplinkybes bei atsakingų darbuotojų veiksmus.

Ventos globos namų vadovės veiksmus vertinusi komisija konstatavo, kad įstaigos vadovė Gražina Banienė 2013 m. vasario 15–17 dienomis neužtikrino, kad būtų imtasi aktyvių veiksmų globojamos mergaitės sveikatos būklės stabilumui užtikrinti bei tinkamai organizuoti asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Atsižvelgiant į tai, vadovei skirta drausminė nuobauda – papeikimas.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla