Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Egidijus Dragūnas Klaipėdos kino teatre sukėlė skandalą: įsiutęs atlikėjas trenkė kasininkei per galvą PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 12, Penktadienis, 08:09

 

Egidijus Dragūnas – naujo skandalo sūkuryje. Po praėjusį penktadienį surengto koncerto „Sel grand show 2013“ pasilikęs pajūryje, dainininkas pateko į itin nemalonią situaciją.

 

Šį kartą įsiutęs, kad kino teatro darbuotojai neleido jo mažamečiam sūnui žiūrėti filmo su ženklu N-13, Selas trenkė „Forum Cinemas“ kasininkei per galvą. Į incidento vietą buvo iškviesta policija.
Apie šį incidentą portalui Žmonės.lt patvirtino „Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas Dainius Beržinis. Jis pasakojo, kad dainininkas su kompanija ir sūnumi į Klaipėdos „Akropolyje“ esantį kino teatrą atėjo pirmadienio vakarą (vakarinis seansas vyko 21:45 – aut. past.). Mat ketino pasižiūrėti filmą „Pasaulinis karas Z“ (angl. „World War Z), kuris pažymėtas ženklu N-13.


„Yra įstatymai, kurie riboja tam tikrų kino filmų amžiaus cenzą vaikams. Pavyzdžiui, šis filmas yra su ženklu N-13, taigi kino teatro darbuotojai prašo parodyti asmens dokumentą, kad įsitikintų, jog vaiko amžius leidžia žiūrėti filmą. Egidijus Dragūnas su kompanija vedėsi savo nepilnametį sūnų. Jis, „didvyris“, nustūmė mūsų vakarinio kino seanso darbuotoją, kuris vaiko neleido į salę, ir įėjo. Tuomet buvo iškviesta „Akropolio“ apsauga. Buvo bandoma salėje aiškintis su Selu ir jo kompanija, vaikas tuo metu slėpėsi po kėde. Galiausiai visa kompanija buvo išprašyta lauk. Įtūžęs Selas trenkė mūsų kasininkei per galvą. Buvo iškviesta policija, surašytas įvykio protokolas“, – portalui Žmonės.lt sakė D.Beržinis.

„Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas pasakojo, kad netikėto E.Dragūno išpuolio auka tapusi mergina „dvi dienas išgyveno didžiulį stresą, nes bijo šito žmogaus keršto“. Anot D.Beržinio, dainininkas tikino pažįstąs daug įtakingų asmenų, todėl dabar visi turėtų bijoti.

„Jis kalbėjo: „aš pažįstu generalinį direktorių ir jus čia visus atleis“. Be to, jis  teigė pažįstąs Klaipėdos mafiją, grasino, kad namo mergina nepareis. Aplink stovėjo liudininkai, kurie girdėjo, kaip kasininkė buvo užgauliojama ir jai grasinama. Mergina kreipėsi į policiją“, – sakė D.Beržinis.

Svarsto įtraukti į nepageidaujamų lankytojų sąrašą


D.Beržinis patikino, kad „Forum cinemas“ svarsto, kokių priemonių imtis prieš taip pasielgusį dainininką.

„Jis pasielgė ne tik negarbingai, bet ir negražiai. Grubiai užsipuolė mūsų darbuotoją. Norisi nepalikti moters skriaudėjo nenubausto, todėl mes svarstome jį įtraukti į nepageidaujamų „Forum cinemas“ klientų sąrašą“, – sakė rinkodaros vadovas D.Beržinis.

E.Dragūnas: Jūs kažką maišote


Ketvirtadienio pavakarę portalui Žmonės.lt susisiekus su Egidijumi Dragūnu, jis kalbėjo: „Kažkur ne čia jūs ieškote sensacijų. Aš vožiau kasininkei? Jūs kažką maišote. O kur tas žmogus dabar? Reanimacijoje? Jeigu aš būčiau vožęs, tai turėjo jau reanimacijoje gulėti.“


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla