Irenos Matijošaitienės mirties priežastis – vis dar neaiški Spausdinti
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. birželio 26, Trečiadienis, 08:06

Kovo 12 dieną savo namuose nuo laiptų nukrito ir mirtiną galvos traumą patyrė 55 metų Kauno verslininkė ir politikė Irena Matijošaitienė. Ikiteisminis tyrimas dėl tyčinės žmogžudystės dar nebaigtas, rašo dienraštis „Kauno diena“.
„Dar nebaigtas ikiteisminis tyrimas, nes negautos specialistų išvados. Jas gavę prokurorai gana greitai turėtų paskelbti savo išvadas“, – 15min.lt birželio mėnesio pradžioje aiškino Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis.


Teismo medicinos ekspertų išvadų baigiantis birželiui vis dar nėra, tačiau kaip „Kauno dienai“ teigė Kauno apygardos prokuroro Darius Jakutis, teismo medicinos ekspertizės užtrunka ir tris, ir keturis mėnesius. Ekspertams užduoti klausimai, į kuriuos atsakius paaiškėtų, kokiu būdu susižalojo I. Matijošaitienė.

Pasak prokuroro D. Jakučio, turi būti išaiškinta, kokiu būdu ir daiktu padarytas kiekvienas sužalojimas. Paaiškėjus, kad tiriama nužudymo versija, imta abejoti, ar lemtingą kovo rytą įvykiai Matijošaičių namuose klostėsi taip, kaip kalbėta. 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI