Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Netikėta mirtis: Kinijos prekybos centre prekių vežimėlis pražudė moterį PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. birželio 25, Antradienis, 09:28

Kinijos policija tiria tragišką incidentą, nutikusį Šanchajaus prekybos centre. Jo metu moterį pražudė prekėmis pakrautas vežimėlis su gėrimais, 66-erių metų moteris žuvo, skelbia newsru.com.
Penktadienį ryte trys kolegos, du apie 60 metų vyrai ir moteris, apsipirkinėjo prekybos centre. Nepaisant parduotuvės darbuotojų įspėjimų apie pavojų, jie kartu su prekių pilnu vežimėliu leidosi eskalatoriumi. Kaip pranešama, pirkėjai naudojosi nuosavu vežimėliu, kuriame kitaip nei parduotuvėje esančiuose pirkinių vežimuose, nėra specialių stabdžių, skirtų nusileidimui eskalatoriais.


Kinai į vežimėlį buvo pakrovę 15 dėžučių su gėrimais ir leidosi eskalatoriumi. Anot „The New York Daily news“, vežimėlis svėrė beveik 150 kg.

Vaizdo įraše galima matyti, kaip priekyje leidžiasi moteris, du vyrai leidžiasi jai iš paskos. Kai ši jau nulipo nuo eskalatoriaus, vyrai nebeišlaikė vežimėlio ir šis didžiuliu greičiu nuriedėjo žemyn. Didelis triukšmas, kilęs už nugaros, patraukė moters dėmesį, tačiau ji sureaguoti nebespėjo. Vežimėlis trenkėsi į ją ir nustūmė apie 5-6 metrus. Nuo sunkių traumų moteris tą pačią dieną ligoninėje mirė.

Anot „Daily Mail“, šios dramos dalyviai nebuvo nei pažįstami, nei kolegos. Anot laikraščio, moteris prekybos centre buvo viena.

 

 

Nelaimės video galite pamatyti paspaudę ČIA.

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla