Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Dėl sukčiavimo „Facebook“ tinklalapyje teisiama jauna mama: bent nemokama fotosesija bus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. birželio 08, Šeštadienis, 08:27

Galimybė greitai ir lengvai iš patikliųjų užsidirbti virtualioje erdvėje šiais laikais vilioja ne vieną, tačiau už godumą ir sukčiavimą gali tekti labai karčiai sumokėti.

Tuo įsitikino prieš Vilniaus miesto apylinkės teismą stojusi vilniečių pora – dėl kol kas neįrodyto bandymo pasipelnyti iš tautiečių „Facebook“ tinklalapyje jiems gresia baudžiamoji atsakomybė.


Pasipelnyti nepavyko


Į teisiamųjų suolą vilniečiai Laimonas Puišė ir Olga Belova sėdo už tai, kad, kaip įtariama, sumanė iš atjaučiančių, bet patiklių tautiečių pasipelnyti išbandytu, tačiau veiksmingu būdu – pora sukūrė vieną iš daugelio virtualioje erdvėje sklandančių istorijų apie sunkiai pagydoma liga sergantį berniuką, kurio gydymui šeima nebeturi pinigų.

Bylos duomenimis, netrukus po to, kai prašymas paremti sunkiai sergantį vaiką paplito „Facebook“ tinkle, į skelbime nurodytas sąskaitas pradėjo plaukti apgautų interneto vartotojų pinigai. Tačiau šios aferos organizavimu įtariamiems L. Puišei ir O. Belovai dosnių tautiečių parama pasinaudoti neteko – ji buvo areštuota.

Jei teismas pateiktus kaltinimus pripažins pagrįstais, patiklius piliečius mulkinusių aferistų lauktų nepavydėtina dalia – Baudžiamojo kodekso 182 straipsnis už apgaule įgytą svetimą turtą numato ne tik baudą ar areštą, bet ir laisvės atėmimą iki trejų metų.

Teisme – galimybė susitikti


Atvykus į penktadienį vykusį teismo posėdį paaiškėjo, kad įtariamajai O. Belovai, nors moteris ir neturi sunkiai sergančio sūnaus, vaikai nėra svetimi – į teismą jauna mama atėjo vedina dukrele, o apvalėjantis pilvas bylojo, kad į pasaulį greitai pasibels ir antroji atžala.
 

Nors dėl kaltinimų sukčiavimu teisiamai porai gresia laisvės atėmimas, O. Belova dėl jai pareikštų įtarimų pernelyg nesijaudino. „Gal paleis“, – gūžčiojo pečiais jauna mama, paklausta, kokio teismo nuosprendžio tikisi.

Sužinojusi, kad neįprasta byla domisi spauda, moteris prašė tik vieno – nefotografuoti jos vaiko. „Dar gražiau – bent nemokama fotosesija bus“, – rusiškai sakė O. Belova, nors po to prisipažino, kad straipsnių apie save neskaito.

L. Puišė į teismą atvyko atskirai nuo savo draugės – šiuo metu suimtą vyrą pas teisėją atvesdino policijos pareigūnai. Nelaisvėje laiką leidžiančiam įtariamajam tai buvo išskirtinė galimybė pasimatyti ne tik su O. Belova, bet ir su dukra.

Nors bylą išnagrinėjusi teisėja Nida Vigelienė ketino paskelbti įtariamiesiems nuosprendį, to padaryti nepavyko – nuosprendžio skelbimas buvo atidėtas iki birželio 13 dienos. Daugiau kaltinamųjų laikyti nežinioje N. Vigelienė neketina: „Po to išeinu atostogauti, todėl tikrai paskelbsiu“, – žadėjo teisėja.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla