Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Buvusi „Pupytė“ Bui teisme dėl prostitucijos nepasirodė PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. balandžio 30, Antradienis, 08:54

Liudininkų nėra: kas serga, kas užsienyje. Su tokia situacija susidūrė Vilniaus apygardos teismas, nagrinėjantis pelnymosi iš prostitucijos bylą.

Šiuo verslu kaltinamos Martos Kulikauskaitės byloje parodymus turėtų duoti ir pramogų pasaulio žvaigždė, buvusi grupės „Olialia pupytės“ narė Marina Bui, tačiau žinoma gražuolė, kaip ir kitos liudininkės, į teismo posėdį neatvyko.


Pirmadienio rytą į Vilniaus apygardos teismą atvykę prokurorai, advokatai ir žurnalistai laukė bergždžiai: nė viena iš šešių merginų, galimai vykusių į užsienyje rengtus prabangius vakarėlius, į teismo posėdį neatvyko ir pikantiškų detalių apie prabangias viešnages užsienyje neatskleidė. Priežastys, dėl kurių galimai seksualines paslaugas teikusios liudininkės nepasirodė teisme, įvairios – kai kurios merginos negalėjo atvykti dėl ligos, kitos – dėl viešnagės svetimose šalyse.

Kaip viena iš pas turtingus verslininkus vykusių palydovių šioje byloje figūruoja ir M. Bui, galimai prieš kelerius metus keliavusi į Šveicarijoje vykusį vakarėlį, tačiau buvusi „Olialia mergaitė“ parodymų apie prabangias puotas, kuriose galėjo dalyvauti, nedavė, nes, kaip ir kitos liudininkės, neatvyko į bylos nagrinėjimą. Greitu metu M. Bui kelionių detalės tikriausiai ir nepaaiškės, nes kitas posėdis šioje byloje numatytas tik gegužės pabaigoje.

Įtariamoji M. Kulikauskaitė kaltinama kelerius metus rengusi elitinių prostitučių keliones į užsienį. Manoma, kad moteris suorganizuodavo merginų susitikimus su turtingais verslininkais, pasirūpindavo, kad šios nuvyktų į sutartą vietą.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla